Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kèjvàgy baràtnőm èdesanya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kèjvàgy baràtnőm èdesanya ùtàn,mèrt nem mùllik?

Figyelt kérdés

Hètvègèn rànyitottam baràtnőm Anyùkàjàra,aki èpp öltözött.

Kopaszra borotvàlt puncijàt nem tùdom kiverni a fejemből.sòvàrgok.kivànom megõl a vàgy.segitsetek kèrlek !



#MILF #Baràtnő Anyùkàja #Kin szenvedès szerelem
2022. máj. 25. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Dugd Meg!!!!
2022. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotvaltasd le a csajoddal
2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért írtam (válaszolva a privát kérdésedre), mert borzalmas, ahogy írsz! Oké, az egy dolog, hogy fogalmam sincs, hogy ezeket a fordított ékezeteket honnan szedted. Gondolom, valami telefon-beállítás lehet, bár ma már minden valamire való telefonban vannak normális magyar ékezetek. De ez a kisebbik gond. Mi az, hogy "túdom"? Mi az, hogy "Anyúkája"? Oké, a "megõl" határeset a hullmáos idézőjellel. Merem remélni, hogy az nem hosszú "ő" akar lenni. Mi az a "Kin"? Valami dél-koreai énekes? A mondatkezdő nagybetűket meg elvitte a cica... Írásjel után pedig tessék szóközt tenni!

Na, ezek miatt írtam ironikusan egy nagyon hibás indulatszót. Ne haragudj, de általános iskola harmadikban a szamárpadba ültettek volna ilyen hibákért.

2022. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én csak szegény barátnődet sajnálom.
2022. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/5 okos Hùngaricùm.

Èn beszèlni 4 nyelven !!!

halt die klappe alter !

2022. máj. 25. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
S hogy segítsünk dugjuk meg helyetted vagy mi? :D
2022. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"Hùngaricùm"

Az. Bizony, az. Hosszú ú-val, és c-vel.


"Èn beszèlni 4 nyelven"

Abból a négyből párat vonj le nyugodtan!

(Nem azért mondom, de a mondatot a német nyelvben is nagy kezdőbetűvel írjuk. Sőt, a főneveket is.)

2022. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dugd meg az anyját, a barátnődet meg add nekem.
2022. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Fàjdalom ...

Kaphatnèk èrdemi vàlaszt a kèrdèsre?

Hungaryba egyesek el vannak a helyesìràsal.

Igen tùdom fontos ! De a qù...a anyàtokat.csak ennyi dolgotok van?mi van a vilàg nagy dolgaival ??

2022. máj. 25. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Alex drága! Nem kell többet írnod, tiltva vagy. :-) Attól pedig, hogy én tudok írni, még nem leszek öreg. Nem én vagyok kettőnk közül a gerontofil.
2022. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!