Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell alázni egy férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell alázni egy férfit?

Figyelt kérdés
Szerepjátékban. N

2022. máj. 26. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Lábcsókoltatás/-nyalatás, t*nrúgás, talppofon, utasítgatás, rondán beszélés.
2022. máj. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én azt szeretem, ha az Úrnőm leköp, megpofoz, ignorál, lenyalatja a talpát/cipőjét, lepisil, elveri a fenekem, erényövben és nyakörvben/pórázon tart akár napokig, miközben más ruha nem lehet rajtam.
2022. máj. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
63%
Elmondod, h szànalmas a munkàja. Rossz apa. Szarul teljesít az àgyban. És ennek fejébe még kicsi is a farka....
2022. máj. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

A napokban volt egy hasonló kérdés kiírva, az nem te voltál?


Sok mindentől függ a válasz. Konkrét férfiről van szó? Neki milyen kizáró tabui vannak, esetleg speciális irányú érdeklődése a témában? Mennyire mélyen és személyesen ismered? Eszközökhöz hogyan viszonyultok? Állnak rendelkezésre eszközök? stb....

Ezernyi kérdés, amik nélkül nehéz lesz FELELŐSSÉGTELJES választ adni.

Bár borítékolható, hogy úgyis több tucatnyian megpróbálják...

2022. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5. tanácsot adni attól még lehet, aszemélyes elképzelések alapján, aztán vagy érdekesnek találják a kérdezőék, vagy nem. Engem volt, aki kiröhögött érte, hogy ez nem is alázás, amire gondolok, más meg túl veszélyesnek tartotta. :D
2022. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 értem én....


Hát akkor pld itt én voltam a 6.-os válaszoló:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Pálcával jól elfenekelni. Leszíjazva, menekülőszó nélkül!
2022. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!