Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi szereti, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szereti, ha csak a nő egy felcsatolhatós dildóvak megdugja, az homoszexuális?

Figyelt kérdés
Ha belegondolunk, a férfi ebben az esetben is a nőhöz vonzódik, nem?
2022. máj. 26. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha nővel akar szexelni, tökmindegy, hogy milyen formában, akkor heteró.


Ha férfival akar szexelni, tökmindegy, hogy milyen formában, akkor homó.


Ha meg mindkettővel, bármilyen formában, akkor biszex.

2022. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Hetero, mert a másik nemhez vonzódik. Csak nagyon férfiatlan, márpedig ami nem férfias, az b*zis a közvélemény szerint. Tudom, hogy ezt nehéz megemészteni, de még a kutyáknál is a nőstények is hágó mozdulatokkal fejezik ki a dominanciájukat a másik felett. A férfias viselkedés pedig egyértelműen domináns. Ha te bepucsítasz, sajnos nem várhatod el, hogy domináns félként kezeljenek.
2022. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretném! Urológushoz sem megyek el! Nekem ez b@zis!
2022. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen partnerem, sőt még ahhoz is kért segítséget, hogy teljesen nőnek öltözve legyen amikor csináljuk, de mindig csak velem volt, férfiakkal nem szexelt.Beöltözött nőként viszont szeretett velem együtt elmenni és férfiaknak villantani.
2022. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!