Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szextárskeresőn egy 50 éves ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szextárskeresőn egy 50 éves , ápolt,fiatalos, magas és sportos testalkatú , kulturált és rendezett anyagi körülmények között élő szellemi foglalkozású férfinak mennyi az esélye, hogy egy negyvenes - ötvenes nővel összejöjjön?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nem tartós kapcsolatot hanem szabadidő partnert keresnék. Főként szexpartnert de azért esetenként egyéb programokra is. Szkeptikus vagyok ,hogy sok jelentkező hölgy lenne és ezért tettem fel a kérdést.

Hallani sok lehúzós oldalról illetve azért az ötven év ha jó is az ember megjelenése már kicsit necces. Egyenlőre csak kíváncsiság vezérel. :)

(Lakhely pedig Budapest. )



2022. máj. 26. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Esélyes
Talán összejöhet valami
Minimális az esély rá
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Jot kacagtam
2022. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
1 Én is lol
2022. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Minimális.

40n

2022. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 50 levelet kapok... és én sem találok....
2022. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Mit kell ezen kacagni ?

Most komolyan.

Leírta a valszeg frankót.

Tutti, hogy több kedvesség és férfiasság van benne, mint a BMW kulcspörgető 20-onévesben, akinek csak a FB-Instán pózolás megy.

2022. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Simán van esélyed, fiatalabbaknál is, ha jól nézel ki és nem kicsi ami a lábad között van.
2022. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van esélyed.

N

2022. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Az első két válaszoló hozzászólásán csodálkoztam. Ilyen ínséges időket élnénk? Nem azt írtam ,hogy 80 éves aggastyán huszonéves Playmate modellt keres grátisz szexkapcsolatra. Talán az még nevetséges is lehetne. :) Korosztályomból keresnék teljesen átlagos hölgyet és nem egy lerobbant pasasként.
2022. máj. 27. 08:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy 40 éves nőnek kétlem hogy elég hogy szekszkapcsolatot akarsz..

Fiataloknál amyagi támogatásért cserébe sokkal több esélyed van..

2022. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyagi*
2022. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!