Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon jo modu es jo kulseju...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jo modu es jo kulseju fiatal ferfi vagyok - ennek ellenere megsem talalok alkalmas partnert szexnel tobbre, ezen hogy valtoztathatnek ?

Figyelt kérdés

Az igenyeimet nem tudom es nem is szeretnem lejjebb adni.


Jo lenne mar elkotelezodni es oszinten szeretve lenni.


2022. máj. 26. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

A pénz és a külső nem elég, ha párkapcsolatra vágysz

Valami nem stimmel a személyiségeddel, ha nem marad meg veled senki

2022. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kerlek olvasd el ujbol a kerdest es ertelmezd.


Pont, hogy en nem talaltam meg senkit sem megfelelonek magamnak...

2022. máj. 26. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A te döntésed.Ezzel mit lehet kezdeni?

Bemész a boltba,mert éhes vagy.

2 megoldása van a dolognak.


1.veszel valamit,és ha nem is a legfinomabb,de nem maradtál éhes.

2.Nem veszel semmit,mert neked semmi sem megfelelő,éhezel tovább.

2022. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet. Milyen tanácsot vársz, hoszen leírtad, hogy nem akarsz változtatni semmin igazából?
2022. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A külsőd és az anyagi helyzetedet tökre kár volt egyáltalán megemlíteni a kérdésben, ha egyszer nem az a probléma, hogy te nem jössz be senkinek, hanem az, hogy neked nem jön be senki igazán.


De mivel kiírtad azt is, hogy nem is akarsz ezen változtatni... hát akkor.. ez van. Keresd továbbra is a jelenlegi igényeidnek megfelelő embert és halj meg egyedül.

Minek írsz ki kérdést, ha leszögezed, hogy nem akarsz tenni semmit az ügy érdekében?

2022. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy olyan holggyel meg nem sikerult talalkoznom, aki egyszerre igazan szep es intelligens is.


Rengeteg olyan holgyet ismerek, aki valamelyik a ketto kozul - de nekem ez kevesnek bizonyult.


A kevesbe szep, de nagyon intelligens szemellyel ereztem jobban magam - de szexualisan nem tudott lekotni, ezert nem tudtam bele szerelmes lenni.


Amikor az igazan szepekkel probalkoztam, az total katasztrofa volt - teljesen egyedul ereztem magam a kapcsolatban es total nem arra vagytam, amit ok nyujtani tudtak.

Ugyanakkor szexualisan kepes volt lekotni es kielegiteni, am ez is kevesnek bizonyult ahhoz hogy erzelmek alakuljanak ki bennem.


Ugy erzem, nekem mindket erenyre szuksegem van a partneremben - s ilyet nem tudok talalni...

2022. máj. 26. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Hmhm.

Nem igazán tudom átérezni a problémádat, lévén hogy már az egyetemen is, meg a munkahelyemen is egy halom okos és jó csaj vesz körül:D

2022. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Van egy rossz hírem barátocskám, az intelligens és szép nők az intelligens Férfiakat kedvelik - igen nagybetűvel írva. A pénzed a helyes pofid a hajadra kenheted, sőt egy intelligens, normális nő alapból kioffol ha csak ezt tartod értéknek és ezzel akarsz nyomulni. Szóval ha intelligens nőt szeretnél akkor fejben fejlődj másképpen nem fog menni. Sok sikert, sosem késő :)
2022. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Képet vagy meg sem történt.

Az oldalon rendszeresen feltűnnek olyan pasik, akik fényezik magukat és panaszkodnak. Aztán kiderül, hogy nagyon nem ilyenek.

2022. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok 40 éves jómódú nőként, pedig tényleg nincs olyan magas elvárásom...
2022. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!