Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki a popsinyalás terén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a popsinyalás terén képben van,válaszolna? Hogyan kell és mire figyeljek oda? Tippek?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, és a pasim szeretné ezt a dolgot, én is úgy vagyok vele próbáljuk meg. Csak nemtudom hogyan kellene stb.

2022. máj. 27. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a reakcióira, és nem fogsz nagyon nagyot tévedni semmivel. Kb csináld úgy, mint ahogyan ő szokott nyalni téged.
2022. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő engem nem szokott.
2022. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na most nem mondod, hogy sosem nyalja ki a puncidat? :o
2022. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt mindenki ezzel foglalkozik, válogass a kérdések közt.
2022. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Én egyszer egyik volt barátnőm fenekét , alaposan ki nyaltam .

Szét feszítettem a kezemmel a popsiját , majd ameddig csak be tudtam dugni a nyelvemet a popsi lyukába , addig bele dugtam és iszonyatosa tempóval kezdtem nyalni , körbe is . Nagyon fel voltam ettől izgulva , talán ezért is volt a rohanó tempó .

Aztán egyszer csak , nagyon keserű lett a szám íze , de akkor már éreztem a kakinak a szagát is .

Gyorsan fogtam egy papír zsebkendőt és meg töröltem a nyelvem és a szám .

A papír zsebire pillantva , azt láttam hogy azon igen barnás el színeződések vannak . Ezt követte egy alapos száj öblítés , majd hányinger !

Soha többé nem próbáltam az óta .

2022. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

5-ös egy troll.


Hacsak nem kell kakilni, nincs ott semmi. Az meg alap, hogy előtte elmegy valaki wc-re. Odaguggol a fürdőkádba kicsit bedugja az ujját és kimossa a sggét.

2022. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az a kifejezés , hogy toll ?
2022. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A tisztaságról nem ejtenék szót ,mert az alap kell legyen.Én ki szoktam nyalni a popsit ,közben a farkát verem.Majd abbahagyom ,aztán szép lassan ismet verem neki.Simogatom, nyalom a gátat a popsinyílás felett,majd visszaterek a nyílásra.Körkörösen finoman kezdd el, és néha tarts kis

szüneteket.


23l

2022. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

5-os már pedig nem mondott butaságot. Ha szo szerint bedugod a nyelved bentra, akkor a nyál bizony feloldhatja az ott maradt legminimálisabb dolgot. Igen, a végbélben alapbol nem marad urulék, azon csak átmegy a cséklet, de azért a falán ott van valami kis minimális maradék, esetleg elszinezodés, és azt a bekerult nyál és nyelv feloldhatja. Ezért epp elofordulhat olyan dolog, amit leírt az 5-os.


Ha már a nyalni akarjátok a feneket, elotte mossa meg a másik minél alaposabban, és nyalásnál pedig csak kivolrol izgatssátok egymásnak. Ugy nem lesz baleset.

2022. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!