Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik utcai prostinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik utcai prostinál voltatok! Hol csináltátok, milyen pózban, mennyi ideig tartott, milyen volt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 12:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Direkt terveztétek, hogy prostiztok, vagy arra jártatok, megláttátok és...
2022. máj. 27. 12:20
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Kétszer szopott le útszéli lány. Egymással szemben állva, ők lehajolva. 10 percnél nem sokkal tarthatott tovább.

Az elsőt terveztem is, meg nem is. Sétálgattam a megfelelő környéken, ahol az egyik leszólított. Nemet mondtam és leléptem, de annyira beindított, hogy később visszamentem. Addigra már nen volt ott. Egész éjjel fel voltam izgulva, de még másnap napközben is. Este elmentem újra és most már fizettem egy szopásért. Előtte engedte, hogy megmarkolásszam a melleit. Nagydarab lány volt, nem sokkal lehetett idősebb nálam. Elég kedvetlenül tűrte a dolgot. Kellemetlen volt az illata. Ő volt az első nő, akihez hozzáértem. Gumit húzott a farkamra és elkezdett szopni. Nagyon izgultam, de annyira nem volt jó, úgyhogy le is konyult. Elköszöntünk, én meg hülyén éreztem magamat.

Egy héttel később véletlenül láttam meg egy lányt. Ösztönösen elindultam felé. Ő idősebb volt és sokkal kedvesebb. Elmondtam neki, mi volt a másik lánnyal. Felajánlotta gumi nélkül és bár tudtam, hogy veszélyes, nagyon vágytam már rá. Sokkal jobb volt közvetlenül a szájában. Nagyokat nyögött, miközben csinálta. A mellét simogattam felülről benyúlva. Valami olyat is mondott, hogy drága vagyok. Végig kemény maradtam, de elmenni nem tudtam. Az volt a szakmai véleménye, hogy én olyan vagyok, akibe bele kell ülnie, majd attól tudok elmenni. Megígértette velem, hogy megyek újra, de nem tettem.

2022. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utcai vagy utmenti/utszéli? Nem mindegy! Az utcainak általában van szobája ahova elvisz és rendesen ágyon tudtok lenni. Az utszéli meg erdös, bokros területen bonyolitja le az akciot vagy a kocsidban.
2022. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen k va lehet az ami mar a rosszlanyokra sem jo?
2022. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Akkor útszélire gondolok.
2022. máj. 27. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
1es! Ettől még én is felizgultam.
2022. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon undorító, én ilyet biztos nem csinálnék
2022. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!