Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben is bunkóság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben is bunkóság a srác részéről?

Figyelt kérdés
Ha nem otthon vagytok, hanem kevésbé kényelmes helyen (ahol nehezebb hozzáférni), te orálozol neki, ő viszont nem nyal ki. Ebben az esetben ti megsértődnétek?
2022. máj. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg körülményes a hozzáférés akkor nem,főleg hogy úgy valószínűleg én sem tudnék kellőképp ellazulni. Ha meg csinálom neki és nem az ágyban vagyunk akkor azt nem azért mert elvárom ott és azonnal hogy vissza is hanem mert szeretem boldoggá tenni meg szerintem izgalmas is ilyen helyzetben a másiknak örömet szerezni :)
2022. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, akkor nincs sértődés, miért is lenne? Volt már ilyen nálunk nem 1x, bár azért van még lehetőség, feltalálták az ujjakat is :)

Ágyban már egyikünk részéről sem jellemző a viszonzatlanság, az már egy könnyebb helyzet ilyen szempontból.

2022. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!:)
2022. máj. 28. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kell ezen megsértődni? A helyhez, alkalomhoz igazodsz, ha akkor és ott nem lehet, nem praktikus akkor majd legközelebb lesz "teljes program". Egyébként meg vannak a pasinak ujjai is nem?
2022. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!