Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért történhet köztünk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történhet köztünk? Ilyenkor mi játszódhat le a fejében?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom foglalt, viszont az utóbbi időben elkezdtünk egymáshoz vonzódni. Mikor találkozunk, nem tudja megállni, hogy ne érjen hozzám és azt akarja hogy én is érjek hozzá. Ha kettesben mrdunk, taapintható a kémia, nagyon vadul szoktunk csókolózni. 2 alkalommal le is feküdtünk. Én szerelmes vagyok belé, de ő nem hagy fel a másik lánnyal való kapcsolatával. Akkor miért nem tudja megállni hogy ne közeledjem felém?



Férfiak, ha ilyet tesztek mi játszodik le bennetek?



2022. máj. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Használna téged.

Te meg vagy annyira gerinctelen, hogy beletenyerelsz egy kapcsolatba, és nincs annyi tartásod, hogy nemet mondj egy egyértelmű kihasználásra

Csak egy luk vagy

2022. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnője nem akar dugni vele, átmegy hozzád

A fiúk csak dugni akarnak, nem tudtad?

2022. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Ennyire naiv p*** nem lehetsz b+

Van baratnoje es hagyod megdugatni magad vele?!

2022. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a húsz iq-val ami kettőtöknek van összesen meg is érdemlitek egymást. :D Hány éves vagy 13 hogy nem fogod fel mit miért csinál a másik nem?
2022. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!