Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint mégis vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint mégis vonzódik hozzám ő is?

Figyelt kérdés
Eleinte a legjobb fiú barátom csak flörtölt velem, mindig mondogatta hogy a barátnőjét szereti. Egyszer szájrapusziztunk és akkor mondta hogy finom puhák az ajkaim. Most egy kicsit stresszesebb időszakon vagyunk túl az egyetemen és a legutolsó találkozásunkkor úgy elkezdtünk smárolni hogy az ágyban kötöttünk ki, ahol pedig alaposan megkefélt. Ami nekem fura volt hogy előtte tagadta hogy vonzódna hozzám, viszont már akkor is mikor ültwm mindig közelebb hajolt hozzám és nézte az ajkaimat.

2022. jún. 4. 10:09
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
27%
Olyan fantàziadúsak ezek a történetek 🤔😚
2022. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Kamu
2022. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez igaz történet, nem tudom mi olyan hihetetlen ebben

1 éve húzódik már köztünk ez a helyzet és 3 éve ismerjük egymást

Tavaly júniusban szájrapusziztunk először és most májusban feküdtünk le

2022. jún. 4. 10:14
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
És nem volt gyanús, h amúgy neki nője van?
2022. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez kicsit bonyolult sztori

Tudom hogy nője van de egyikőnk sem tudja megállni hogy megtartsa egymástól a 3 lépés tavolságot :S

2022. jún. 4. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha le is feküdt veled, akkor abban van vonzalom is.
2022. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Velem is volt ilyen bulikon hogy agyba vitt a pasi, ra ket napra nem ismert meg...
2022. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat csak ez itt nem buli, hanem alapjáraton barátok vagyunk már évek óta
2022. jún. 4. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Milyen szánalmas élete lehet azoknak a szerencsétleneknek akik semmi mást nem tudnak, csak azt kommentelni minden kérdéshez, hogy "Ez kamu"..?? Biztosan van itt sok kamu kérdés és még több kamu válasz, de nálatok életképtelenebb emberek a világon tutira nincsenek! 😄
2022. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a sztori akkor jöjjetek össze, dobja a nőjét. Voltam hasonló helyzetben egy legjobb lány barátommal. 2012-14ig kb az volt köztünk hogy bizsergett a levegő köztünk, kézenfogva jártunk, órákig telefonálgattunk a semmiről is, együtt jártunk bulikba, mindenki azt hitte egy pár vagyunk még ismeretlenül is. Suli után volt hogy nem haza mentünk hanem másik busszal, kerülövel egymáshoz. Bulik után mindig nála aludtam, egy ágyban, néha ritkán dugtunk is. A végén bele voltam szerelmesedve valamennyire, látszott rajta h mindig nagy kerek csillogó szemekkel néz rám. Végül mondtam h jöjjünk össze rendesen de elutasitott azzal, hogy a legjobb barátok vagyunk és nem biztos h jó ötlet lenne. Abban az évben elköltözött 40kmt és mindkettőnknek egyik másik kapcsolat jött egymás után. A lényeg, hogy mai napig találkozunk és néha még az ágyba vezet az utunk, nekem senkim jelenleg, neki férje 2 gyerekkel de nem boldog, mocskosul bánja, hogy nem velem jött össze de már nem akarja felboritani a családi életét. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy tisztázzátok a kettőtök közt lévő dolgot és ha valóban éreztek valamit egymás iránt akkor próbáljátok meg mert ha nem akkor lehet életed legnagyobb vagy legfájdalmasabb hibáját fogod elkövetni. Gondolj bele, ha képes volt megcsalni a nőjét akkor örökké vele marad? nem! A megfelelő személy kell hogy dobja

29f

2022. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!