Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hátrány az ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány az ha egy fiú fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés

25 vagyok, de kb 20 nak tűnök.

Ez lehet hátrány ismerkedéskor?


2022. jún. 4. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, engem idősebbnek néznek. Na az baj.
2022. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyértelműen!
2022. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gond lenne, mert engem már 16 évesen többnek néztek, most sincs ez másként 25 évesen, plusz én férfiakban is azokat nézem meg nagyrészt, akiknek karakteresebb az arcuk, kicsit idősebbnek tűnnek a koruknál. Nyilván nem mindenkinél lesz ez gond, sőt később kifejezetten előnyödre válik majd, nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki 40 évesen letagadhatna majd 10 évet és buknak rá a fiatalabb csajok is.
2022. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? 10 évig szedj fel 5 évvel fiatalabb csajokat az orvosod, vagy a mosógépszerelő által ajánlottól!
2022. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!