Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van benne valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van benne valami erotikus, hogy valakik pénzt adnak vagy ki akarják próbálni, hogy úgy maszturbálnak, hogy szagolgatják egy lány harisnyáját?

Figyelt kérdés

Sose csináltam ilyet, de bevallom őszintén, hogy lehet kipróbálnám.


F


2022. jún. 6. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Mármint magában ez a dolog tényleg erotikus töltetű?


Nem tudom mire gondoljak.. nem tudom elképzelni se.

2022. jún. 6. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Izé... maszturbálsz közben... ááááá ennek semmi köze a szexualitáshoz ugyebár 😂

A kérdésedet meg megválaszoltad saját magadnak - mivel téged is izgat. Vannak rajtad kívül is különféle dolgokra gerjedők, fetisiszták. Lehet furcsálni, de ez legalább nem törvénytelen és nem káros az egészségre (bár partnert találni rá nem lesz könnyű).

2022. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ne adj pénzt érte, inkább keress ismerős körben olyan lányt akitől kölcsönkérheted a használt harisnyáját, én is így tettem és minden rendben volt :)
2022. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!