Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, amit csak nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit csak nagyon óvatosan és kíméletesen tudsz elmondani a párodnak szexuálisan? Hogy ne legyen durci vagy sértődés.

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
nem értem a kérdést
2022. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármi. Az asszony szinte semmire nem hajlandó az alap szexen és néha egy kis orálon kívül. Amúgy jól megvagyunk, csak kicsit lehetne változatosabb.
2022. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha pl szagos a nemi szerve de már megmosta, vagy ha máshogy akarod kipróbálni. Mit tudom én.

Mindenkinek van olyan tabu szerű téma, amire a másik ugrik de mégis meg kell beszélni vagy meg kéne.

2022. jún. 7. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lefogyhatna, mert értékes centiket vesz el tőlem.
2022. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

😆


Egyébként én egyszer mondtam hogy szeretem ha izgatják a heréimet kézzel, szájjal. Hát kb hülyének nézett úgyhogy azután elengedtem ezt a változatos szex témát, nem is tartott sokáig a dolog

22F

2022. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az a gond, hogy a feleségem, csak 1-2 pózt preferál,

felhoztam párszor a dolgot, de ha engedett is annak nagyon kényszeríze

volt, így feladtam. Van amit tudja hogy imádok, és nem is esik nehezére

teljesíteni, de arról meg rendszeresen elfelejtkezik, én pedig már nem

szólok.

42F

2022. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vibrátort szeretnék,de tudom,hogy tabu nála,így fel se hozom. Illetve ilyen volt legutóbb a bilincs,de az sem játszik sajnos
2022. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor bilincses vibrátor sem, aham!? :))
2022. jún. 8. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!