Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legvonzóbb farokméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legvonzóbb farokméret számodra?

Figyelt kérdés
Nekem 18,5 cm hosszú a farkam, még egyik barátnőm mérte meg, csalás nélkül, felülről, szigorúan. Én azelőtt mindig csak 20at mondtam, mint sok más férfi, de már tudom, hogy mekkora valójában, és inkább nem szoktam róla hazudni. De néha félek, hogy ez nem kicsi e, mert rengetegen mondják mindig, hogy a jó méret bizony a 20 centinél kezdődik, azalatt nem. Vastagnak szerencsére vastag amúgy. Szavazást is indítok.

2022. jún. 7. 16:33
A kérdező szavazást indított:
5-8 cm
9-12 cm
13-16 cm
17-19 cm
20-21 cm
22 és felette
39 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És kinek miért az a vonzó, amit kiválasztott? Pl látom, hogy van aki az 5-8 cm-et választotta, de az trollkodás sztem
2022. jún. 7. 16:39
 2/22 A kérdező kommentje:
Oh, úgy látszik, hogy eltűnt a szavazat az 5-8 cm-re, lehet csak félrenyomás volt
2022. jún. 7. 16:40
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Legközelebb kérdezd meg a vastagságot is, sok nő szerint az fontosabb (feltéve, hogy legalább átlagos hossz megvan).
2022. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az nekem jó szerencsére, a méretre voltam kíváncsi, mivel sajnos abban nekem nincs meg a 20 centi másfél centi híján.
2022. jún. 7. 16:57
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van ha nincs meg a 20? LEgtöbb nőnek be sem megy :D (tényleg nem) örülj a vastagságnak :)) A faszméregetést emg hagyd abba, mert nem ettől leszel jó ember vagy jó az ágyban :D
2022. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tényleg 20 van, bizonygatni nem akarom senkinek, csak annyit akarok mondani, hogy nagyon túl van misztifikálva ez a dolog. A barátnőm szereti, de a korábbi partnereimet szerintem teljesen hidegen hagyta, vagy legalább is nem szóltak róla. Meg kellett tanulni használni ugyanúgy, mint egy kisebbet vagy egy nagyobbat, és szerintem több férfitól kaptam róla visszajelzést, mint nőtől, akik érdekelnek.

22F

2022. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem a méregetés a lényeg, hanem hogy nem kicsi e még az enyém hosszban azon aggódok néha, mivel 20 alatti ugye.
2022. jún. 7. 19:41
 8/22 anonim ***** válasza:

Ezzel a mérettel semmi gond, nyugodj meg.

N

2022. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
ha te a méreteden aggódsz 18.5 centis pötsel, akkor az elég sanszos, hogy azért van, mert valójában bőven nem 18.5 centi, ha úgy méred, ahogy azt valójában kéne.
2022. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jól néz ki méretre, nem amiatt aggódok mert kicsinek tűnne, hanem amiatt, mert a 20 nincs meg
2022. jún. 7. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!