Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetetlen olyan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen olyan barátnőt találni, akinek kilóg a punciszőre a bugyijából?

Figyelt kérdés
Baj, ha ilyen lány tetszene nekem?

2022. jún. 8. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Néha strandon is látni ilyet, nekem is bejön.
2022. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Keress szőrös labú lányt! Ha már ott sem ad magára, hátha a bikinivonalat sem tartja karban.
2022. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Így,ennek alapján lehetetlen. Keresel egy normális lányt,akit rábeszélsz,hogy télen,amikor csak te látod,hagyja meg. Esetleg így,de ez is necces...
2022. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ahogy a #3-as írja, ha egyből azzal nyitsz az ismerkedés során milyen a p.ncifazonja akkor ki fog offolni az összes nő. Az is aki amúgy full természetesen hagyja (találkoztam már ilyennel, szóval létezik a gyakorlatban is).
2022. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem lehetetlen, nem minden lány van odáig azért, hogy kínozza a bőrét

de ismeretlenül mindenki le fogja szedni, szóval ha meg is kéred, hogy hagyja meg, legalább 2-3 hónap, mire tényleg jó dús lesz

2022. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
egyébként szerintem is nagyon vonzó
2022. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

“Ha már ott sem ad magàra”… mi ez a felfogás? Csak akkor lehet valaki ápolt, ha csupasz a bőre, mint egy giliszta?

Az nem jut eszedbe, te ostoba, hogy vannak emberek, akik a bőrük miatt nem szőrteleníthetnek?

És esetleg az megfordult a fejedben, hogy a higiénia nem a szőrtelenítésnél kezdődik???

Durván félresiklott a világ…

2022. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen,pl. nekem is kilóg,de ha ennek alapján akarna valaki ismerkedni,elég furának tartanám :)
2022. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz le a balcsira, lesznek paran :)
2022. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az volt,hogy megkért a barátom,hogy ne szedjem le.Eleinte fura volt,mert nekem azért elég sok van,de hamar megszoktam. Mondjuk ő a lábamon is kérte,hogy hagyjam meg.
2022. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!