Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kicsit beteg kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kicsit beteg kérdés, de Orbán Viktornak vajon milyen szokásai vannak intim téren?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, vajon hetente hányszor csinálja, kivel, hány évesen vesztett el, stb. (amúgy sztem 20 évesen)


Bocsánatot kérek, ha túlságosan is belemásztam a privátszférájába, de hát érdekel a téma.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. jún. 10. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hozzadorgoli az inflacios kimutatasokat az arcahoz es kozben egy 30cms dildo van a seggeben 🤣🤣
2022. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már nem igazán vannak szokásai, öreg is, kövér is, és államfőként úgy gondolom, hogy stresszből is kijut neki rendesen, szóval meglepődnék, ha még működne neki a szerszám évi néhány kivételes alkalmat leszámítva. Ha tévedek, akkor azért naivan úgy gondolnám, hogy többségében a feleségével, alkalmanként talán fizetett nővel, de azért akármi rosszat elmondhatnánk róla, én őszintén szólva nem nézem ki belőle ez utóbbit sem. Szóval ha van is nemi élete, az szerintem a feleségével zajlik, és hát, amikor összejön. Aztán persze lehet, hogy csak bekajáltam a kamu imidzsét, és igazából egy szexmániás perverz csődör, aki még a legyet is röptében, a felesége meg még így is remegő lábbal megy aludni minden éjszaka, de szerintem ez valószínűtlen.
2022. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kettes a hosszú választ,

és egyesnek is, elvégre ez is egy lehetőség

2022. jún. 10. 19:21
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
soros nevet orditja elelvezeskor
2022. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni, de hogy az "akcióterv" szót használja a szex helyett, inkább valószínűsíthető...
2022. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Aki ekkora elbaltázott lelkibeteg gyökér, annak a legritkábban volt valaha kielégítő szexuális élete, szóval én az elkapkodott félperces menetekre tippelek leginkább az esetében. Már még korábban, amikor nem volt útban a hűtőszekrény méretű pocakja. Mostanában a nagy nihil lehet szex terén nála.
2022. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A szexe az lehet amikor az isten me_b_ssza!

De sajnos szopatja az egész NEMZETET!

Lajos megmondta! O1G!

Csaxólok! A dicsőségét hirdető O1G feliratok már erősen kopnak.

De ő nem változott!

2022. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Szájer Szobatársa volt, így aztán tudja, hogy mikor ki a nő...
2022. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem orgia és csoportos orál fétise van

Minden nap megbasz/szopat 10millió embert


Meg lehet van lábfétise is, mert elvárja, hogy a lába nyomát is csókolgassuk

2022. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De imád kezetcsókolni is a nőknek! Lehet kézfétises
2022. júl. 3. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!