Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Bennetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Bennetek a nyugalmi állapotban lévő pénisz látványa milyen érzést kelt?

Figyelt kérdés

Nem csak úgy magában, hanem tegyük fel hogy van egy pasi aki bejön nektek legalább annyira, hogy szívesen lefeküdnétek vele és annak a péniszét látnátok nyugalmi állapotban… Ne arra gondoljatok, hogy épp szex előtt vagytok és azért nem áll neki mert impotens, hanem csak simán látjátok meztelenül és nem áll neki.


Beindít valamennyire így is önmagában a meztelen férfitest látványa, vagy így teljesen közömbös?

Én mindkettőt megértem, de érdekes hogy eddig mindig azt hallottam nőktől, hogy egy átlagos pénisz nyugalmi állapotban (ami olyan 4-9 centi között van), kifejezetten nevetséges látvány.


És ezt nem igazán tudom megérteni… Persze a felizgult nőn nem történik akkora, annyira látvány változás, mint ami egy erekció létrejöttével jár, de nekem akkor is fura azt hallani, hogy a nem erektált péniszű pasi az nevetséges látvány.


Szóval Ti hogy vagytok ezzel?



2022. jún. 11. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ha teljesen meztelen aki amugy bejon igen, az mindenkepp izgi. Amugy meg egyaltalan nem valt ki semmit belolem.
2022. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagyok éhezve akkor szexi,ha nem akkor semleges.Ee ha nagyon bejön a pasi akinek latom a csupasz farkát nyugalmi helyzetben akkor is szexi.
2022. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szexi nekik egy idegen férfi farka is ha nagy és formás. Nem kell a nőknek mindent elhinni. Lányok nyugottan be lehet ismerni. Mi már úgy is tudjuk.
2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Semlegeset. Ha a fickó elkezdi küldözgetni képen akkor meg negatívat és hamar a tiltólistán végzi a pasi.

Ha élőben nem áll neki azonnal nem gond, de jöjjön hamar formába :)

2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

#4 Letiltod, de előtte azért elmented a képet ha szép nagy.

Annyi rejtett kamerás videó van a neten erről amivel lebuktatták a nőket.

2022. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 letiltom és nem mentek el semmit, mert nem érdekelnek a f.szfejek. Ha nettó pötsöket akarnék nézegetni a neten egy perc alatt ötmilliót találnék.
2022. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!