Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak, számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak, számotokra extrán izgató egy olyan nővel lenni aki foglalt és szubmisszív pasija van?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nekem izgató olyan nővel lenni akinek van párja. Tudom, hogy eléggé fa**ság, de ez van. Tetszik, hogy velem csalja a párját.
2022. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Látszik hogy itt sokaknak nincs barátnője és valószínűleg azért mert hiányzik egy értelmi szint ahhoz hogy felfogja mi az a kapcsolat. Mármint a normális.
2022. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DanielC ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Maguk a hatalmi játszmák is taszítanak. El nem tudod képzelni, mennyire gyerekesek annak, aki hajlandó volt felnőni.
2022. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Azt mondjuk soha nem értettem, minek irkálnak be random gyk felhasználók a saját helyzetükből kiindulva, és tolják a saját személyes helyzetükből adódó igazságot.

Szóval:

Ha te a lány vagy, és van egy szubmisszív partnered, (aki lehet hogy nem életed szerelme, meg lelki "kapcsolat" de ez most mindegy is,) ugyanakkor el tudnál képzelni egy ezzel párhuzamos másik BDSM kapcsolatot szubmisszív félként (vagyis ott a pasi a dom) akkor switch vagy. Egészségedre.

Nyilván mindhárman meg kell egyezni abban, hogy ez így közös megegyezéssel működik. (Akár egyik vagy másik vagy mindkét pasival csak BDSM, szexmentesen, ha ettől könnyebb, és nem tekintjük "megcsalásnak.)

És igen, ezt sokan mi pasik izgalmas helyzetnek találjuk.

A legtöbb vanilla ezt nem fogja érteni, de nem az ő életük.

2022. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem szeretném, ha más megdugná a barátnőmet
2022. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is tetszene ha a pasit is megdolgozhatom.
2022. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a párja tudtával történik akkor egyértelműen igen. De titkos szerető pozíció nem vonz
dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!