Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok hova szeretik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok hova szeretik, ha elélvez a fiú, mondjuk kiverésnél?

Figyelt kérdés
Élvezzen magára a fiú? Vagy menjen a lány kezére? Vagy testére? Konkrétan hova? Hova okés, hova lenne jó?

2022. jún. 13. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mikor hova, helyzet es lany fuggo...
2022. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát a gyakorlatban szerintem egy szűz lány nem sok élvezést lát. Mmint ha van élvezés szerintem van előtte szex is. Nem hinném hogy túl sok olyan van akinek oké ha leszop egy fiút de szex az nuku
2022. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Mikor értitek már meg, hogy a trutymótok szanaszét eregetése a legtöbb nő számára nem gusztusos és egyáltalán semmilyen élvezetet nem okoz???

Egy szűz lány meg örül, ha tudja merre van arccal. Ne vedd el a kedvét azzal, hogy beteríted a váladékoddal!

2022. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Előszőr jól kinyalom őket, majd jön a szopás ha akarja, azt általában a fejére engedem, szájába
2022. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Számba
2022. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, a legtöbb lányt ez nem érdekli, csak ti tesztek úgy, mintha annyira izgató és érdekes lenne a g citek
2022. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de szűz lány mellett mással foglalkozom nem azzal én hogyan hova élvezzek. Van fontosabb dolog akkor pl ő hogyan és mit élvez. Hiszen ez alapozza majd meg az első aktust is.
2022. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan h szűz lányok ezt szeretik. Kinyitod a szád és szépen megkérdezed tőle.
2022. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Alapból gáz az általánosítás, na de szűz lányokra hivatkozva számomra felháborító. Ez pont nem az a sztori amit betanulsz, vagy eldöntöd a gyakorin legjobban tetsző komment alapján. Ezt pontosan az a szűz csaj fogja eldönteni akivel vagy.
2022. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Mig szüz voltam, akkor is szoptam és le is nyeltem ha a számba éveztek
2022. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!