Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Családdal/ gyerekekkel rendelk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Családdal/ gyerekekkel rendelkező HÖLGYEK szavazatát várom. Hogy viszonyultok gyerek mellett a szexhez?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Gyerekek mellett is naponta van
örülök, ha heti 3-5 alkalom van gyerekek mellett
Nincs heti rendszerességgel, de igényelném
Nem igényem hetente
Mióta gyerekek vannak, nem érdekel a szex, hagyom, dugjon ott a párom, ahol akar
11 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem változtat ezen, csak átmenetileg amíg nagyon pici és fáradtak a szülei. Legalábbis nálunk nem változott az igény.
2022. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-3 alkalom kb, főleg hétvégén.
2022. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szexhez való viszonyom nem változott. A körülmények változtak amik befolyásolhatják az eseményeket.
2022. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hármas! Én úgy vagyok vele, hogy nem a körülmények alakítják az én sorsomat, hanem én a körülményeket.... Nem lehet,hogy így jobb lenne az élet? :)
2022. jún. 13. 16:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek mellett szexelni elég beteg dolog, legalább a másik szobába illik átmenni.
2022. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra utaltam amit pl az 5s ír. Hiába akarok én szexelni ha ébren van a gyerek, fogzik, ordít, a férjem munkaideje és a gyerek ébrenléte nem teszi lehetővé vagy bármi más közbeszól. Hagyjuk már ezt az én alakítom a körülmények dolgot. Nem vagyok mindenható.
2022. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 6.kommentelővel. Akinek van egy vagy több gyereke nagyon jól tudja, hiába tervez meg mindent, bármikor közbejöhet valami. Nekem pl gyakran éjszakás a férjem, amikor ugye nyugodtabban együtt lehetnénk mert általába szépen alszanak a gyerekek. Nappal már nyüzsgés van, rakás teendő és a férjem is alszik. Nem feltétlenül lehet mindent úgy alakítani hogy mindenkinek jó legyen.
2022. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem vagyok híve ennek a prűd, 70-es korosztálynak szóló szexnek: este, ágyban, gyerek alvás után..... hát így aztán.... mi simán szexeltünk, mikor a gyerekek az udvaron játszottak. Bementünk a fürdőbe és csaptunk egy 5 perces numerát. Meg rengeteg-rengeteg lehetőség van egész nap, akkor is, mikor ébren a gyerek. Ha csak a gyerek alvása utáni időre alapoznék, nagy bajban lennék....
2022. jún. 13. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem híve a gyors 5 perces ürítésnek amit én nem élvezek. Ízlések és pofonok. De jó lenne nem azonnal prédikálni, ha valaki feltesz egy kérdést és számára nem tetsző kommenteket kap. Ha nektek jó a gyors 5 perces menet egészségetekre. Lehet mi ritkábban szexelünk, de az akkor kiadós, élvezetes nem pedig "egészségügyi" aktus.
2022. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Na ez is egy okostojás. Jólvan, akkor te nem vagy prűd, dugsz egy gyors 5 perceset gyerekek mellett, értjük. Feleségednek van orgazmusa?
2022. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!