Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jó maszturbációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó maszturbációs technikák vannak férfiaknak?

Figyelt kérdés
Olyan, amihez nem kell játékszer vagy sikosító

#önkielégítés #maszturbácó
2022. jún. 16. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Multiorgazmust ha megtanulod akkor lehet vele kellemes dolgokat művelni
2022. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy kell megtanulni a multiorgazmust?
2022. jún. 16. 10:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég erősek a gátizmaid és elég hosszan megfeszítve tudod tartani, akkor egy aktus alatt többször is elélvezhetsz. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mikor orgazmusod lesz, megfeszíted ezt az izmot, de még az előtt mielőtt ejakulálnál. Tehát jön az a bizsergő érzés, befeszíted a gátizmodat és nem fog kilövellni az ondó. Így lényegében sokszor elélvezhetsz anélkül, hogy ejakulálnál és ezzel az aktus hosszát is tudod növelni, hisz lényegében akkor élvezel el mikor szeretnél. Nekem 2 hónapig tartott míg megtanultam, maszti közben sokat gyakoroltam. Volt, hogy háromszor is elélvezhettem volna, de mindig visszatartottam ezzel a metódussal az ondót. Természetesen magas mentális erő kell hozzá, hisz nyilván el akarsz majd élvezni, de ha gyakorlod egy kicsit akkor menni fog. A gátizmokat úgy tudod erősíteni, ha minél tovább és erősebben próbálod megfeszítve tartani, egy idő után elég jól fog majd menni, napközben is nyugodtan befeszítheted, azzal is csak erősíted
2022. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 feszítés közben is vered, vagy mozog rajtad a nő? vagy pihi van
2022. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elején csak tanuld meg megfeszíteni olyan erősen, hogy ne lövelljen ki. Ha ez már megy akkor csinálhatod úgy, hogy vered, elélvezel, közben megfeszítve tartod és eközben is vered. Ezzel tudod szimulálni azt, hogy mikor a nőben vagy akkor se ejakulálj. Nyilván az első alkalmakkor nem fogod bírni és elélvezel, de ha türelmes vagy akkor menni fog, garantálom. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha sokáig késlelteted így az elélvezést akkor sokkal jobb érzés lesz a végén
2022. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
köszi
2022. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezt magmegtartasnak hivjqk a legtobb helyen
2022. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az más. Az az, amikor figyelsz arra, hogy ne élvezz el. Ezzel a metódussal elélvezel, csak nem lövellsz ki. Orgazmusod még ugyanúgy van tőle
2022. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A magmegtartas az amit leirtal...

A magot tartod meg vagyis nem ejakulalas. De ettol meg lehet orgazmusod! A ketto nem zarja ki egymast


Multira nem minden pasi kepes. Van aki barmely technika mellett is max 1x tud elelvezni. Ez olyan olyan adotsag mint a noknel. Van aki 5-6x 10 perc alat es van aki napi 1.

2022. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfelelő kitartással és türelemmel el lehet érni, de ez csak az én véleményem
2022. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!