Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek az első szexet megbánt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek az első szexet megbánták azokhoz lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk nem azzal veszítetted el akivel igazán kellett volna, és utólag megbántad hogy vele tetted. (Szóval nem arra értem a rossz élmémyt hogy fájt)


Az ha visszapörgethetné az időt várt volna 27 éves koráig ha akkor jött volna az igazi?



2022. jún. 16. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Akkor miért volt rossz élmény? Ha csak annyi, hogy nem vele akartam leélni az életem akkor fene se várna.

De azért visszamennék az időben :D


Én csak a helyszínt bántam meg dehát 15 évvel később ez már tökmindegy.

2022. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Micsoda? Mi jelentősége van ennek? Én vártam ezt és örültem, hogy azzal történt akivel történt és nem azzal, akivel szívesen szexeltem volna. Nekem a lényeg az esemény volt. Meg amúgy sem érdekelt különösebben, csak legyen már valami.
2022. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Hát én vettem el pár lány szüzességét, és pont emiatt hogy vártak, vártak és megunták. Utánna tartottam még velünk a kapcsolatot és csak annyit mondott mindegyik, hogy kár volt várni eddig ezzel. Persze nyilván sokkal jobb romantikusabb ha az ember azzal teszi meg akit szeret, de hát lássuk be ez sajnos nem mindenkinek adatik meg, akinek még is annak egy nagy része csalódik mert egy egoista pöcs volt a párja! Ezzel nem azt mondom hogy ez se jó, meg az se jó, csak annyit hogy nagy mázli kell annak a nőnek akinek figyelmes romantikus szerelmével sikerült elveszítenie
2022. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

miért pont 27 éves koráig? Annyi vagy most és még mindig vársz az "igazi"-ra?

Én egyértelműen nem az igazival vesztettem el. Tapasztalatnak jó volt. Nem bántam meg ettől még.

2022. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát én megbántam olyan szempontból, hogy mint kiderült, egy igazi seggfej volt a srác. De ennek ellenére nem csinálnám vissza, és főleg nem várnék 27 éves koromig. 20-ig sem. Kb jobb megszabadulni tőle, amint lehet. Egészen addig túl van misztifikálva az egész, és amint lekerül ez a "teher" az ember válláról, már jobban el is tudja dönteni, hogy kivel mit akar.
2022. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ha túl van misztifikálva akkor nem mindegy hogy 17 vagy 27 az ember?
2022. jún. 16. 14:56
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert addig érzed nagy dolognak, amíg nem esel át rajta. Utána már a kutyát nem érdekli.
2022. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ezzel pont azt mondod akkor, hogy tök mindegy, hogy 17 vagy 27 az ember, nem érted?
2022. jún. 16. 15:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező igazából mindegy hogy 17 vagy 27 de aki 17 évesen át esett az nem küzd szenved mint TE most 27 évesen, minél tovább húzod mentálisan annál jobban meg visel, (persze akkor ha valóban szexuális együtt létre vágysz) mert sokkal megfontoltabb vagy túl gondolod dolgokat. Egy picit most lehet kacérabb vagányabb bátrabbnak kellene lenned és utánna TE is azt mondod, hogy ezt már rég megteheted volna.
2022. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ahhamm, értelek. 🙂
2022. jún. 16. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!