Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most először tette be, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először tette be, de nem szakadt át a szűz hártyám..(én szerintem) Szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

Szerintem nem szakadt át, mert ott lent semmi változás nincs, fájt mikor be tette, mert nagyon szűk még mindig..

Nem tudom hogy lehet-e baj...?

Még szűz vagyok vagy sem?

Akik csak beszólogatni akarnak, azok ne is válaszoljanak.

Aki segiteni akar az válaszoljon


Előre is köszi


18/L



2022. jún. 20. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy szűz, mivel lefeküdtél valakivel. A szűzhártya pedig nem szakad, ez egy gyűrűszerű vékony hártya a hüvelybemenetnél, aktus során tágul, de tényleges szakadás nincs. A tágulás maga fájdalmas, illetve vérezhet akkor ha véletlenül megsérül a hártya, de ez nem törvényszerű (nem mindenkinek vérzik első alkalommal).

Illetve terhes csak akkor lehetsz ha nem védekeztetek, ha használtatok óvszert akkor nem kell aggódni:)

2022. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem vagy már szűz. Vagy hogy gondolod, majd 3 gyerek után is szűznek képzeled majd magad?

Az a szűz, akinek nem volt szexuális kapcsolata mással.

2022. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

"nem mindegy hogy terhesen megyek férjhez vagy sem "

Most mi akérdés az hogy átszakadt-e vagy terhes vagy-e.?

2022. jún. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%

Szűz maradtál mert nem elég nagy a szerszámja, vagy nem csinálta eléggé erősen.

Ilyenkor utána kicsit ki kellene öblösödnie, nem szabad szűknek maradni.

Szerintem keress másik pasit akinek rendes méretű és ért a szexhez.

2022. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik segìtettek és normális választ adtak!
2022. jún. 20. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!