Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehany ferfinek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehany ferfinek mi tetszik abban, ha egy lany csendes, felosebb?

Figyelt kérdés
Nyilvan nehezebben megy az ismerkedes, nem is ad annyi visszajelzest, max zavarba jon, de azt vettem eszre, hogyha csak szexet akar az illeto, akkor is probalkozik ilyen lanyoknal tobbszor is.
2022. jún. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szimplán nem szeretem a nagyszájúakat.

Általában egy csendes lány romantikusabb, bújósabb, ölelgetni való.

2022. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem az izgat,milyen lehet az ágybsn ,kijön-e belőle a vadmacska.
2022. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen férfiban is, akik azt érzik egy ilyen lány való hozzájuk.

Másrészt, ha egy lány csinos akkor a férfiak próbálkozni fognak, legfeljebb gyorsabban feladják, ha a lány megszólalni is alig mer.

2022. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a klasszikus nőies tulajdonságokkal, az odaadó, készséges, kedves szereppel azonosítják. Manapság a média ennek az ellenkezőjét próbálja az nőkbe beleverni. A férfiak többsége viszont továbbra is ezt szereti, mert az ilyen viselkedésből arra asszociálnak, hogy nem fogja őket átverni, szégyenbe hozni, megbízható társuk lesz, akiből nem válik egy kontroll mániás, hatalom mániás, ordítozó hárpia.
2022. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt sem érdemes elfelejteni, hogy olykor a csendes visszahúzódó lányokban, egy igazi dög bújik meg, amire nyílván nem számítasz, és kellemes meglepetésként ér.
2022. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem elég tapasztalt egy férfi azt gondolja, hogy az ilyen nők kevésbé "használtak", mondván hogy nem keresik az ismerkedést a férfiakkal.

Valójában viszont jellemzően pont az ilyen nők azok akik, jobban dugnak a rájuk nyomuló férfiakra, a vagányabb nők erősebben válogatnak, lepattintják a kevésbé minőségi férfiakat.

2022. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!