Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hölgy, aki megműttet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hölgy, aki megműttette az aranyerét egészségügyi okokból, no meg amiatt, hogy tudjon a párjával ezután análozni?

Figyelt kérdés

Milyen műtét volt? Többféle eljárást is olvastam.


(Bocsi, ez csak ilyen közvetett szexuális kérdés)



2022. jún. 22. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Intim torna. N
2022. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

1#

Bocsi, semlegeset akartam szavazni. Félig tartom hasznosnak a választ, mivel az intimtorna önmagában nem oldja meg az aranyér problémát, az csak kiegészíti, segít fentartani a későbbi kedvező, egészséges állapotot a műtét után.

Az análszexnek éppen az a veszélyforrása, hogy túlságosan ellazul, ellanyhul az izomzat, ami az aranyér (ismételt) kialakulásához vezethet. Itt jön képbe az intimtorna! Ha nem arra törekszik a nő (pasi), hogy minél nagyobb legyen a hátsó bejárata (vagyis tágít), hanem edzésben tartja az ágyéki izomzatot, akkor mehet az análszex gond nélkül. Evvel az edzettséggel még azt is elérheti, hogy éppen azért lesz kellemes a behatoló pasinak, mert kellően passzés, feszes érzést kap az análszextől. Sőt, a punci estében is hasonlókat fognak tapasztalni.


Igen sok nő elhanyagolja az intimzóna erősítését, + még szülnek is, amelyekkel 40-50 éves kor felett egy barlangot kapnak a lábuk közé. (amelyen a régi vicc szerint még a Bécsi gyors is befér) Sajnos azt nem tudják a legtöbben, hogy a nőknél az aranyér a hüvely irányába is kitüremkedhet, de társulhat a hüvelyfal-süllyedéssel, hólyagsérvvel, vékonybél-sérvvel is. Nagyon összetett probléma lehet! Igen fontos (lenne) kivizsgáltatni! Főként, hogy ha már kívül kitapintható az aranyér, akkor megeshet, hogy belül már sokkal nagyobb gond van. Elhanyagolt aranyér nem veszélytelen!


Kedves kérdező!

Akinek ilyen betegsége van, az általában nem azért kezelteti, műtteti meg, majd tornáztatja, mert análszexet szeretne. Sőt, mivel egészségügyi problémái vannak, jó esetben voltak, nem igazán kívánja a pszichéje a hátsó behatolást. Hiszen, örül, hogy végre egészséges és tart tőle, hogy az análszex károsan hat majd rá.

Persze, nem kizárt, hogy valakit ez is motiváljon a műtétre. Hiszen nem vagyunk egyformák, beleértve a lelkivilágunkat és szexualitásunkat.

2022. jún. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Egy korábbi válaszom bemásolom: anno a sok ülőmunka miatt jött ki, és akkor már análoztam is egy ideje 1-2 barátommal. És inkább megcsináltattam, jobb lett, azóta is szoktam análozni, de most sem viszem túlzásba.


Ha még kérdésed van, írj rám, akkor is rám írt valaki, de olyan régen volt, hogy meg kéne keresni. A műtét meg jóval régebben.

2022. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!