Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen típusú fürdőruha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú fürdőruha szerintetek tulzás lenne egy hétvégi házibulizásra az osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Idén nagyon sok lányon láttam már ezt a típust, tudom, hogy kicsit keveset takar, de szerintem szexi. Hétvégen kb huszan lemegyünk az osztálytársakkal a balatonra, és titkon szeretném ha történne valami valakivel :) Szerintetek kurvás ez a fürdőbugyi, vagy belefér és lehetséges, hogy a többi lány is hasonlóban lesz?

[link]

[link]

[link]



2022. jún. 22. 14:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez ocsmány
2022. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Ezek a típusok alapból rondák, eltorzítják az alakot. Ha igénytelennek szeretnél tűnni, vedd fel, amúgy messzire kerülném mert nagyon ciki.
2022. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 StevenUp ***** válasza:
67%
Szerintem is ocsmány. Közönséges hatást kelt és nem tekintenék rá túl sokszor
2022. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
40%

Akartam is írni hogy nem jó itt kérdezni. Oké hogy mindenkinek van saját véleménye de basszus hány éves vagy, max 18?

Erre itt mindenki leírja hogy neki nem tetszik stb de vedd figyelembe hogy 30-70 év közöttiek véleményét olvasod.

Ma egy ilyen bugyi pont hogy nem igénytelen hanem divatos.

Persze ezek az öregek is megbámulnának a strandon ne legyen kétséged.

2022. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
Igénytelen és közönséges. Vizesen meg aztán főleg gyöngyörűen fog kinézni, mint egy tejeszacskó. Hogy egyeseknek micsoda ízlés ficamuk van..
2022. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 StevenUp ***** válasza:
81%

ma 15:17


Attól még hogy valami divatos még nem lesz mindenki számára igényes is.

Messze nem vagyok még 30 se de ezt én is gáznak tartom mert nem áll jól mert torz képet mutat.


A divatot amúgy is a melegek szabályozzák tehát érdemes felülbírálni ezt

2022. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
29%
B. szni jó lesz. Nem kell akkora alját keríteni. Meg fog valaki csinálni ne félj!
2022. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%

15-ös, Te meg nem tudod mi a szép. Ízléseddel van valami furcsaság.

És az ízlésficamot egybeírjuk...

2022. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22%
11-es, ez nem ocsmány, egyáltalán. Hol élsz?
2022. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Ha azt akarod, hogy valaki gerincre vágjon, akkor vedd fel nyugodtan. Ha nem ezt akarod sugallni, akkor kapj az agyadhoz és ne játszd a fejed, hanem öltözz normálisan.
2022. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!