Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen típusú fürdőruha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú fürdőruha szerintetek tulzás lenne egy hétvégi házibulizásra az osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Idén nagyon sok lányon láttam már ezt a típust, tudom, hogy kicsit keveset takar, de szerintem szexi. Hétvégen kb huszan lemegyünk az osztálytársakkal a balatonra, és titkon szeretném ha történne valami valakivel :) Szerintetek kurvás ez a fürdőbugyi, vagy belefér és lehetséges, hogy a többi lány is hasonlóban lesz?

[link]

[link]

[link]



2022. jún. 22. 14:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz. Attól még, hogy néhány influencer ilyet hord, ez irtó ciki.
2022. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21%
A lila fazon bármelyik strandon szembejön.
2022. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez az új divat nekem férfiként nem jön be. Ettől vannak sokkal szexibb darabok, bár valóban azok évek óta a piacon vannak.
2022. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ízlése és pofonok, de szerintem gáz, ahogy kinéz.


Nekem tipikusan olyan szerencsétlen szabásúnak tűnik, mi még egy tökéletes alakon is előnytelenül mutat.


Ugyanaz eszembe jutott az első képre nézve, mint ami másban is felmerült: így is furcsa, de vizesen meg el nem tudom képzelni, hogy nézhet ki.


Szexi amúgy nem attól leszel, ha rajtad van az a bikini, ami a lehető legkevesebbet takar.

2022. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem kurvás, csak hülyén néz ki
2022. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem irtó béna szabása van.


A 80-as években készült kártyanaptárakon is ennél csinosabb bikiniket lehet látni.


De nyilván kár ízlésen vitatkozni - kinek mi jön be.


Ha neked tetszik és jól érzed benne magadat, magabiztosan tudod viselni abban a tudatban, hogy jó áll rajtad, akkor nyugodtan vegyél fel ilyet.

2022. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%

Amikor lemész a Balcsira fürdés és hideg sör mellett csodálni a gyönyörű lányokat, és meglátod, hogy a legtöbben ilyenben vannak, a "történne valami" az utolsó amire gondolsz.

Nagyon kiábrándító, ennél még ruhában is jobban néznek ki a lányok.

2022. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kimondottan közönséges és ízléstelen. Ettől még szexi és nekem is felállna rá ha valakin ilyet látok a strandon. A kérdés csak az hogy olyan áron is akarsz-e szexi lenni hogy ennyire olcsón nézz ki. Ha pasizni akarsz szerintem menne ez nélkül is. F/38
2022. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
De jó popsi 😃
2022. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Tök szexi szerintem. Mi lett végül, megdugtak?:)
2022. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!