Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vidéken lehet szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken lehet szexpartnert találni? 33/F

Figyelt kérdés
Anyagiaktól mentes, mindkét fél beleegyezésével és kölcsönös szimpátián alapuló együttlétre gondolok. Már volt egy házasságom és elkapkodtuk. Lakva ismerszik meg az ember, de ehhez túl naiv voltam. Idővel tudatosult bennem, hogy a szex kulcsfontosságú számomra és a másik fél libidója kezdettől fogva ellentettje volt a kanosságomnak... ennek ellenére mégis belementem a dologba, mert szerelmes voltam. A lényeg, hogy már nem hiszek a nagy Ő sztoriban, de a testiségben igen és szükségem van rá. Sajnos itt vidéken rettentő kevés lehetőséget találtam online és a való életben visszahúzódó típus vagyok. Se alkohol, se bulizás. Ebből kifolyólag nem sok reményt látok a dologra. Az online tapasztalatom az az, hogy a fővárosban ezerszer több eséllyel indul az ember, mint egy vidéki kisvárosban (Veszprém megye).
2022. jún. 22. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt. Csak a fővárosban szexelnek az emberek. Csoda hogy fogy a magyar ?
2022. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt tartós szexkapcsolatom, pedig vidéki vagyok.
2022. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Hasonloan vagyok mint te. Epp szakítas elott allok, es fogalmam sincs, hol fogok tudni talalni uj társat, aki eszes, azért jol is néz ki és foleg normális és szeret. A mostanival sajnos egyszeruen nem passzolunk ossze, nem megy a dolog koztunk, tolunk fuggetlen okok miatt. De lényeg, hogy ezelotti és a mostani (még) csajom is neten találtam, pedig én is vidékrol származok. Ertelem szeruen vidéken hatványozva kevesebb az ember, de he baállítasz 20 kilométert mondjuk, akkor tuti beleesel már valami 20 000ezres városba, vagy jo pár vidéki faluba. Igen, lassabb lesz az ismerkedés, és lehet utaznod is kell majd, de nem lehetetlen. Csak turelmesen kell várni és szelektálni az embereket.

Aki nem olyan menő manő, és a szociális élete is lassabb, azoknak ez marad. Sajnos én is ide tartozok, de nem lehetetlen.

2022. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2-estől kérdezném, hogy online platformon történt az ismerkedés/megegyezés? Néhány hasznos tippet elfogadnék, ha lennél olyan kedves.
2022. jún. 22. 15:47
 5/22 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Nekem a mostani és az előző párom is badoorol lett. Egyszerűen vártam amíg jött egy normális csaj. Elsőnél valami 7 hónapig vártam a másodiknál valahogy hamarabb sikerült és 3 hónap alatt találtam normális csajokat.
2022. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem te félreértettél valamit. Én szexpartnert keresek és nem hagyományos párkapcsolatot. Badoo talán a lehető legrosszabb ötlet. Ott maximum chad-ként lehet érvényesülni és ajánlatokat tenni laza kapcsolat céljából. Átlagjóskaként csak komoly kapcsolatot lehet ott találni és majd abból alakul a dolog, de ahogy már írtam nekem nincs erőm se kedvem újrakezdeni. A jövőben ez változhat viszont nagyon vágyom egy olyan nőre, aki hozzám hasonlóan csalódott és/vagy tűrt a párja mellett (nem elegendő szex, nem állt fel stb.) és csupán szeretne valakit aki hasonló helyzetben van, szimpatizál velem és megegyezünk heti x, y alkalommal, hogy összejövünk és jó nagyokat.....
2022. jún. 22. 17:38
 7/22 anonim ***** válasza:
Oke, igazad van, tényleg beneztem pont a lényeget. :D
2022. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#2es vagyok


Pont itt "találkoztunk" amúgy, innen tértünk át aztán egy más platformra. Hosszas beszélgetés után, amikor már nagyjából megismertük egymást került sor a további dolgokra.

2022. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Felnéztem egy bizonyos szex társkeresőre és a tapasztalatom a következő. Városon belül egy nőt találtam, aki már régóta lépett be. Megyére szűkítve 20 találat, 90%-uk 170-175+ cm magas nő (ex magas volt és nem éppen vékony, és ezért nem éreztem magam dominánsnak, ezért csak egy kikötésem van külső szempontnál, hogy a hölgy a leírtnál alacsonyabb legyen). A maradék 10%-nak a fele csak nőket keres és/vagy pár tagjai, a többi pedig vagy hónapokkal vagy 1+ éve nem lépett be.


Tehát ez a harci helyzet. Nem az van, hogy vagyok egy pl. 6/10-es férfi és be kell érnem 3/10-es nővel, jócskán lejjebb kell adnom az elvárásaimból annak ellenére, hogy jó kondiba vagyok, se nem alacsony, se nem quasimodo..... nem. Még el se jut az ember addig, hogy választhasson és lejjebb adhasson a mércéből, mert nincs lehetősége rá.


Megválaszolom az eredeti kérdést; "Vidéken lehet szexpartnert találni?" legalábbis online, férfiként? Ha hozzám hasonlóan otthonülős vagy és kisvárosban élsz, akkor a válasz egy nagy NEM. Ne is erőltesd.

2022. jún. 22. 22:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Srácok szerintem ez még Pesten sem egyszerű. Mondjuk az a poén ,hogy lehetett volna két szexpartnerem de mindketten több mint 200 kiló méterre laktak tőlem vidéki kisvárosban. :( Mondjuk ott pont az lett volna a szép, hogy ők írtak rám. Annak idején sikerült úgy , hogy Pesten lakom pontosabban Budán , magas ,kisportolt pasiként nem finnyáskodva. Értem úgy, hogy egyáltalán nem topmodelleket kerestem. Haver vidékre jár le a szexpartneréhez. Azt mondom ez szerencse és kitartás kérdése is. A szexpartnerkeresőkön a legfőbb gond szerintem bár én már nagyon régen próbáltam a nem aránya. A csajok minden ujjukra le tudnak akasztani húsz pasit és szerintem ez a probléma. Bár öröm az ürömben ,hogy a húsz pasi közül tizenkilenc nagyon nem egy nagy durranás ,hogy finom legyek. :)
2022. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!