Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajért cserébe bevállalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajért cserébe bevállalni pasit mennyire para?

Figyelt kérdés
Egy pár (29-26 éves) kapcsán merült fel a kérdés. Ha hagynám, hogy a srác kielégítsen vagy én őt cserébe lehet utána a csajjal. Féltem, hogy kamu de a csajjal beszéltem telefonon is. A csaj nagyon bejön. Aztán azon agyaltam, hogy mennyire lenne rossz döntés, ha hagyom hogy a srác kielégítsen aztán elfelejtem az egészet. Gondoltam megkérdezem más mit lépne...

2022. jún. 22. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ugyan ez volt. Belementem. Azóta is összejárunk. 32/f.
2022. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon adnék egy ilyen kapcsolatot. Annyi különbséggel, hogy én nem áldozatként tekintenék erre. Engem izgat, hogy egy srác kielégítsen egy csaj jelenlétében.
2022. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Heteró vagy? Ha igen nem fog felállni. Ergó hiába jön a srác. Kérdezd meg mi van akkor ha nem áll fel. Biztos ami biztos előtte verd ki hogy tuti ne álljon fel. Amúgy meg a te lelkiismereted kell feldolgozza.
2022. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A csaj nem lenne jelen. Tehát tali a sráccal előbb. Aztán másnap a csaj. Illetve ha akarok vadabb dolgokat vele akkor ad ő is feladatokat a sráccal.
2022. jún. 22. 17:18
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Vicces lesz ha megdug a pasi aztán nem kapod meg a csajt.
2022. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Én örülnék egy ilyen lehetőségnek, mivel bi vagyok.
2022. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:D Ilyenbe nem mennék bele...
2022. jún. 22. 17:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jó a csaj és tuti nem kamu akkor csak a te döntésed. Én biztos belemennék és jól írta valaki. Ha heteró vagy nem áll fel. Ha megfeláll legalább kiderül valami amit nem tudtál.
2022. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Hetero vagyok, de már ebbe is benne lennék, ha kapnék nőt.
2022. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy orált kibírsz csukott szemmel, de ez így elég necces heteróként.
2022. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!