Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajért cserébe bevállalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajért cserébe bevállalni pasit mennyire para?

Figyelt kérdés
Egy pár (29-26 éves) kapcsán merült fel a kérdés. Ha hagynám, hogy a srác kielégítsen vagy én őt cserébe lehet utána a csajjal. Féltem, hogy kamu de a csajjal beszéltem telefonon is. A csaj nagyon bejön. Aztán azon agyaltam, hogy mennyire lenne rossz döntés, ha hagyom hogy a srác kielégítsen aztán elfelejtem az egészet. Gondoltam megkérdezem más mit lépne...

2022. jún. 22. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
elég átverés szagú..Meg fog baszni a srác acsaj meg nem jön el..
2022. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem fog megdugni :D Mondtam...

És pont azért hívtam fel videóhívásba.

2022. jún. 22. 18:23
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten hogy ilyenbe bele menjek, hetero vagyok.
2022. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon para

Ne menj bele!

2022. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Undorító.
2022. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Macnab ***** válasza:
Átbaszás a srác a fiúkat szereti a csaj meg a barátja vagy annak mondja magát valószínűleg huza pénzel a fiut...csak egyszere...és csak miután a csajba benne voltál... Különben kól átvernek
2023. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Na mi volt?


Ha mindketten ápoltak (nagyon), akkor én abba mennék bele, hogy a csaj jelenlétében megdugom a srácot (gumival), vagy ha makulátlan a fogsora és a szájhigiéniája akkor leszophatna natúr… De külön nem kezdenék semmit a sráccal, hetero vagyok, kell egy csaj jelenléte ahhoz hogy egyáltalán felálljon… Ami teljesen kizárt, hogy én szopjak, fujj.

2023. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Macnab ***** válasza:
Vigyázz csapda.ilyet nekem is ajánlottak.. a csaj nem a csaja volt..csak látni akarta milyen mikor két pasi foglakozik egymásal..felmentem hozzájuk mondam ok,de akkor a csajjal egyszer hármasba..a csaj meg kiakad arról volt szó csak eljátsza a barátnöt...
2023. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Belementem! Tegnap megtörtént. Minden rendben volt. A csávónak mondjuk irigylésreméltó nagy farka volt. Kicsit megijedtem mikor megláttam mert izmos, tetkós volt nagy mérettel. Utóbbi csak akkor derült ki mikor elővette.
2023. máj. 4. 11:40
 20/23 anonim ***** válasza:

De mibe mentél bele? Leszoptad, vagy megdugott?


És te a csajt? 😆😆😆

2023. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!