Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok is tudnak nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is tudnak nagyon perverzek lenni?

Figyelt kérdés
Nálam ez leginkább úgy működik, ha elkezdek rajta agyalni akkor egyre durvább és szürreálisabb dolgok jutnak eszembe. Van amit szerintem lehetetlen lenne kipróbálni, már annyira.
2022. jún. 22. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl.: van, akinek a t*nrúgás a mániája. Mik azok, amik neked eszedbe jutnak? Akár priviben is megírhatod.
2022. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátnőm, semmire se mondott nemet. De sajnos már nem vagyunk együtt.
2022. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amik eszedbejutnak?
2022. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, sok lány rosszabb, mint a fiúk, a legjobb értelemben persze.
2022. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, igen
2022. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy perverz, inkább vicces de volt olyan hogy óvszert fújattam be a barátommal a popsilyukamba.
2023. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!