Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendeltel már szexshopbol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltel már szexshopbol?

Figyelt kérdés

Milyen csomagolasba küldték?

Megérte, az nyujtja az elvarast?

Honnan rendeltel, és mit? 😀


2022. jún. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
SZinte mindent és normál csomagolás, nem látszik meg hogy mi az.
2022. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Sima barna kartondobozban küldték. A feladó sem árulta el, honnan jött és mi lehet az.

A webshopon megadott adatok nem tükrözték a valóságot, mivel egy kisebb fajta vibrit kerestem, de egy lóf@szt kaptam. Többször is próbálkoztam, de még az első centit se tudtam befogadni. Kidobtam.

2022. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima barna dobozban,nem tudni hogy mi van benne.
2022. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Rendeltem többször. Nagyon béna fekete nejlonban küldték. Konkrétan meg lehetett mondani, hogy egy fasz van benne, nagyon ciki volt. Utána is hasonlóan, csak maga a termék volt dobozban, így már nem volt annyira gáz. Szexshop69 vagy ilyesmi a neve.
2022. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok mindent rendeltem már. Teljesen diszkrét csomagolásban jött mindig- meg nem mondanád, hogy sexshop-os rendelés.

vagyaim. hu-ról szoktam rendelni.

2022. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!