Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexel a férfi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexel a férfi ha szerelmes? Meg lehet különböztetni ha a férfi szerelemből szexel?

Figyelt kérdés

Szemkontaktus, kezek össze kulcsolása, forró csókok, szex utáni összebújás, simogatás stb ezek lehetnek szerelemre utaló jelek?

Pár hónapja megismertem egy férfit, akivel első perctől iszonyatosan nagy volt köztünk a kémia... Olyan számomra, mint egy mágnes, még a lábam is bele remeg mikor meglátom, arról nem is beszélve ha hozzám ér.

beleszerettem...

Még csak 2x feküdtünk le egymással, de nagyon könnyen egymásra hangolódtunk, fantasztikus volt vele, az óta is csak róla álmodozok!

Szeretném tudni, hogy ti férfiak ha szerelmesek vagytok szexben is kinyílvánítjátok az érzelmeiteket? Szoktatok ilyenkor jeleket adni arra, hogy szeremlesek vagytok az adott hölgybe?



2022. jún. 22. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

nem igazán lehet megállapítani, főleg így nem, hogy fülig szerelmes vagy

ellenkezőjét igen; ha nem csókol, akkor nem akar érzelmileg kapcsolódni

2022. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Az eddigi tapasztalataim alapján, volt, mind a kettőben részem és semmiben sem másabb, ugyanolyan szenvedélyes, csók és minden, amit írtál, csak az egyiknél nem vagyunk szerelmesek. Azt mondják a személyiségem miatt és nyitott is vagyok, könnyen át tudják adni magukat az együttlétnek.


Volt, aki azt mondta, hogy szeret velem lenni, mert jókat tudtunk beszélgetni mindenről. Sétáltunk is kéz a kézben, olyan barátnő feeling egy barátság extrákkal kapcsolatban.


A volt párommal évekig együtt és szerelmesek voltunk, ugyanúgy vadultunk, ha olyanunk volt, annyi különbséggel, hogy együtt is éltünk.


A legutóbb mikor szerelmesek lettünk, az szex kapcsolatnak indult, a szex semmiben sem változott, jó volt nagyon.


Mindegyik kapcsolatban volt, valami új és kísérleteztünk is, megéltük a vágyainkat, persze még így is van, amit jó lenne.


A szerelemhez több kell és a kötődéshez idő is nekem.


Szal erre nincs általános recept, mindenki más. De talán azt érzi a másikon, hogy szerelmes, de ezt így nem tudom megfogalmazni, pedig átéltem, mivel a szexben sem lett másabb.


44/N

2022. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Általánossaágban nem lehet kijelenteni ilyet hogy a szerelmes férfi csinál ilyet, meg nem csinál olyat, a nem szerelmeseg csinál ilyet, és nem csinál olyat



Egyének vagyunk, egyéni vágyakkal, szorongásokkal. Jó esetben a nőkre is így tekintünk. Az, hogy én mit csinálok X-el semmilyen információt nem hordoz azzal kapcsolatban, hogy Géza mit csinál Magdival. Sőt, azzal kapcsolatban sem olyan sokat, hogy én mit csináltam Y-al.

2022. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ki így, ki úgy csinálja. Van aki sima dugásnál is érzéki húrokat penget.

Ha a pasi igazán szerelmes akkor nem 2x fogsz vele dugni, hanem keresne pl. szexen kívüli programokra is...

2022. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nővel törekszem arra, hogy legalább minimális érzelmi viszonyt kialakítsak, és lehetőleg minél jobban egymásra hangolódjunk. Igaz, én érzelmek nélkül nem is tudok szexelni.


33F

2022. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!