Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportoló lányok masztiztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló lányok masztiztatok már edzés után az öltözőben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Na ott tuti nem masztiznak, ha lebuknának képzelheted mit kapnának a többiektől:P
2022. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
edzés után hulla vagyok és csak haza akarok menni : D
2022. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Edzések után zuhanyzás közben szoktam néha simogatni magam, de nem élveztem még el.
2022. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha te sportoltál volna valaha (na nem a sakkozásra gondolok) akkor tudnád, hogy mekkora hülyeséget kérdeztél!
2022. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, meg hazafelé a buszon és a parkban is meg-megállva. A nők mindenhol maszturbálnak és alig várják hogy történeteket küldjenek neked esti recskázáshoz nem tudtad? :D
2022. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát a lábam remeg de inkább az előtte haszanlt 150 kilótól😂😂
2022. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es írta.
2022. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy itt csak valamit tudjál kérdezni. 🥶😱
2022. jún. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anno én egy nyári szezont leedzettem a klubban, amit akkor még Talentumnak hívtak (2 hónapig voltam ott kb.). Mellettünk volt a Vasasnak az egyik sportcentruma. Volt tenisz, bár amatőr, pontosabban nem a legjobbjai a vasasnak, a jó versenyzők a pasaréten edzettek. Volt egy nagy klubház, konditeremmel meg minden. Nyári szezonban napi 6 óra edzés volt, délután délelőtt. Köztes időt sokszor a vasason töltöttük, mert jó étterem volt, ott ebédeltünk, és akkor még nagyon le volt pukkanva a Talentum. Lényeg a lényeg, hogy ott volt a vasasnak a női röpi szakosztálya is. Hát ment a flörtölés, bár nekem nem alakult senkivel onnan, 17 évesen még nem voltam nagy király. Mondjuk most se 🤣🤣. Na lényegre térek. Ültem a lelátón a csarnokban, néztem őket, közben hallottam egy, a szerintem röpisek kondiedzőjét beszélgetni az egyik recepciós csajjal, vagy ott dolgozó csajjal, és a csaj mondta neki, hogy tegnap benyitott az öltözőbe edzésidő után, és konkrétan mindenki mindenkit is tapizott, úgyhogy gyorsan ki is fordult. Az edző röhögött, a recepciós is döbbenten, de nevetve mesélte. Nem hittem a fülemnek. Többet nem nagyon hallottam a beszélgetésből, vagy nem maradt meg mert nem lényeges. Azt hittem ezek legendák csak, de utána már máshogy néztem ezeket a csajokat 😅😅


Nem érdekel ha valaki nem hiszi el. Nincs okom ilyeneket kitalálni, szóval kíméljenek meg az ilyen kommentekkel, hogy ez kamu.

2022. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze ez nyilván hearsay, szóval lehet semmi alapja nincs a történetnek, csak valami eltúlzott kitaláció az ott dolgozó részéről. Én egy ilyen beszélgetést hallottam, a többit pedig a fantáziámra bíztam abban a két hónapban, bár azt hiszem ma este is ezt teszem :D... Tehát a történet igaz, hogy hogyan és mit hallottam, de nem tudom semmivel alátámasztani, hogy az általam hallott történetnek van e bármi valóságalapja.


"kb mindenki mindenkit tapizott, és mintha egy orgiára nyitottam volna be"


Azt hiszem valahogy így hangzott amit mondott a nő az edzőnek. Én szeretném azt hinni, hogy ment az orgia 😅


9 voltam.

2022. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!