Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik alkalmi szexet/randit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alkalmi szexet/randit szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Illetve ha nem volt még az valamelyikben részetek, így is válaszoljatok, melyikre vágytok jobban, melyik a szimpatikusabb?

És szex alatt nem csak az anális szexet értem.



2022. jún. 23. 07:43
A kérdező szavazást indított:
Neten előre lebeszélt, előre meghatározott gyors kielégülés, jössz és mész, ismerkedés nélkül
Neten kezdődik, majd élőben kis beszélgetés, ismerkedés, de a szex van a központban
Neten kötetlen ismerkedésnek indul, egy könnyed randizással folytatódik, de szex is benne van a pakliban
Élőben egy véletlen és váratlan szituáció alakul ki egy ismeretlen emberrel, és szex lesz, de csak az, pl. buliban
Élőben megismerkedtek valakivel, barátkoztok, majd egy idő után, egy (akar váratlan random, akár lebeszélt) alkalommal van szex,
Nem alkalmizok egyáltalán, csak kapcsolatban szexelek
Ezek közül egyik sem, mert...
27 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

neten lebeszélt kis ismerkedéssel

vagy

élőben ismerkedve, kis ismerkedéssel


de a szex van a középpontban


45/F

2022. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Opsz, nem tudom ez miért a heteró kategóriában van, na mindegy 😅 Melegeknek akartam feltenni a kérdést
2022. jún. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!