Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire telt egy ilyen lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire telt egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn elég jól elbeszélgettem egy lánnyal, de csak az arcáról van fotó. Viszont a leírásban szerepel, hogy 170 cm 75 kg, de az arca vékony. Teljes alakos képet nem akarok kérni tőle, szerintem nem is kapnék, szóval adódik a kérdés: milyen alakot képzeljek hozzá? Ez már nagyon husis? Ha a vékony lányok jönnek be, akkor inkább keressek mást? Még annyi, hogy megkérdeztem, nem sportol semmit.
2022. jún. 23. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegy, hogy milyen csontozata van, izmos e, vagy inkább hájas, arányos e a súlyelosztás, vagy pl csak a feneke és combja vastag, de kicsi a melle, stb.

Egy biztos 170 cm el ÁTLAGOSAN egy sportos, arányosan vékony nő 55-58 kiló...

Nekem a 70 biztosan sok lenne!

2022. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9: igen-igen, az orvostudomány nagy baromság úgy ahogy vagy. Menjél is ki és szívd fel az univerzum energiáit a hét hátralevő részére!
2022. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5-ős meg nézném milyen vagy.
2022. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#5) Kíváncsi lennék rá
2022. jún. 23. 13:10
 15/16 anonim ***** válasza:

#12

Az orvostudomány is intervallumot ad meg, te gyógyegér... Pont mert ezt figyelembe veszi....

2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokfelekeppen nezhet ki, de egy biztos: ha a vekony lanyokat szereted, akkor ez sok lesz.
2022. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!