Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mit jelent pontosan a szopás?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt, hogy a szájába veszi a farkatokat és kész? A kéz használata közben kizárt? Nem kell vagy azt már nem annak hívjátok?
2022. jún. 23. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szopjon változatosan, lassan, gyorsabban, simogassa minden hol,csókolgassa, nyalogassa. Ha tudja kapja be tövig,játsszon a golyókkal.
2022. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

én szeretem ha csaj nem kézzel dolgozik a farkamon ... ha közben meg meg érint és játszik golyóimmal akkor szoktam gyorsabban eldurranni.


Ja igen az számomra lelombozó, ha csaj szándékosan kézzel fejezi be száján kívül... legalább szájon belül akkor is ha nem nyeli le... ha lenyeli az a igazi élmény..


van aki nem mozgott hanem nyelvével ingerelt végig ez is létezik, de ritka


Udv

31F

2022. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Tanács: baby akkor csinálod jól ha kézzel és szájjal azonos ütemben "fejed" a brokit. Ettől még a no hands sz.pás is sz.pás de ott ügyesebben kell a szádat használni.
2022. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor legyen kéz vagy ne legyen kéz? 😁
2022. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
nem szeretem ezt az alpári kifejezést... szájjal kényeztetés jobban hangzik. Használhat közben kezet is, sőt, jobban is szeretem úgy.
2022. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kéz simogatásra való és nem a pénisz ráncigálására...

Ránigálja a melleit...

2022. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!