Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja magát heterónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja magát heterónak ha a fenekébe akarja hogy vibrit dugjak?

Figyelt kérdés

Fiúról beszélünk.

Őszintén nekem a kettő nem megy. Ha heteró nem akar semmit a fenekével. Akkor minimum bi. Ami nem zavar de ne nézzük már a másikat madárnak. Megjegyzem akkor menjen inkább egy sráccal dugni. Nem?



2022. jún. 23. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
mert nem igazi farkat dug a fenekébe, ennyi erővel ha nyalsz lezbi vagy???
2022. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze van egy ember szexuális beállítottságának ahhoz, hogy hol vannak neki az erogén zónái?!:D
2022. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát nekem 1 srác kérte, hogy nyaljam a fenekét meg ilyesmi. 3 évvel később egy srácot szopott le egy buliban. Az exe mesélte mert jóba lettem vele mikor kiderült, hogy szétmentek.
2022. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát tőlem sose kérte még egy pasi se. Szerintem ilyet inkább fizetőstől kér pont a hasonló kérdések miatt... Bár te elfogadónak tűnsz szóval tőled nem lépne le gondolom.
2022. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező elég fogalmatlan... Egy hetero lánynak izgathatja egy fiú a fenekét, de egy hetero fiúnak nem izgathatja lány???
2022. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én sem teljesen értem a kérdezőt, hogy egy férfi és nő közötti szexuális együttlét hogy lehet bi vagy homo...:D

19/L

2022. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Prosztata és ánusz
2022. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ha ezt kérné egy pasi akkor érne véget köztünk a kapcsolat. Mint ha análozni akarna. NORMÁLIS partnert keresek.
2022. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

A kérdezőnek hiányosak a szexuális ismeretei.Ez még nem lenne gond,mert informálódni kell es lehet.A gond azzal van hogy tudatlansága okán még a partnerét szólja le, hiszi azt,hogy meg akarja téveszteni!!

Kedvesem!Nem nem néz madárnak.Volt egy kívánsága feléd.Amit te egy hülyeséggel megindokolva utsítasz el.

2022. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem van igazság a dologban. Ha bi akkor menjen sráchoz. Ha nem az nem kér ilyet. Én sose kérnék. Simogatták már és értem, hogy kellemes de akkor se arra van.
2022. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!