Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kutyapóz mért tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutyapóz mért tetszik nekünk férfiaknak annyira?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Melyebbrd tudunk hatolni.

S ugy bele élvezni.

2022. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok póz tetszik, mindegyik helyzet- és partnerfüggő. A kutyapóz talán az állatvilágból maradt ránk, jól be lehet rakni a bránert így, lehet látni a szép hátsót és a hátat, lehet húzni a hajat. Persze ennek a póznak is van hátránya.
2022. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a gyönyörű kerek popsija előttem,kell ennél több?Én ebben a pörgök pörgök be legjobban,főleg ha állok közben.Szexi ha hátranéz és látom azt,hogy mennyire élvezi.
2022. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de én pl kifejezetten nem szeretem a kutyapózt... Valahogy mindig az volt, hogy úgy fáj a csajnak, meg túl mélyre megy és egy idő után már nem is erőltettem és nem is kívánom... Mára meg egyszerűen nem szeretem.
2022. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek még jobban tetszik, állandóan pucsítani akar nekem. Így belekapaszkodom a vállába, nyakába, hajába eléggé uralom és ezt imádja, és tolom ahogyan csak tudom :))
2022. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert evolucionálisan úgy alakult ki, hogy ösztönzőleg hat a látvány, mivel a fenék formája a melleket idézi vizuálisan:


[link]


Ezért van az, hogy az ókori szexábrázolások túlnyomó többségben kutyapózt mutatnak (ahogyan az állatvilágban is megszokott, így nálunk is ez a "természetes" módja a közösülésnek).

[link]


[link]


A misszionárius póznak eleve onnan ered a neve, hogy a keresztény hittérítők ennek a póznak a használatát ösztökélték a természeti népek között, ahol "bestiálisan", kutyapózban szexeltek.


Érdemes hozzátenni, hogy random rákeresve ilyen-olyan időközönként készített felmérésekre a témában, a top10-es listákban a nők között ez a kedvenc póz az aktusra - itt, az oldalon is rendre olvasható, ha ez a kérdés merül fel -, egyfelől mert a legmélyebb behatolást teszi lehetővé, másrészt a test természetes anatómiája miatt, hiszen így éri a legerősebb inger a nők G-pontját.

2022. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván izgató a látvány. De mint minden, úgy ez is unalmasság váli, ha csak ez van. Több pózt jó váltogatni.
2022. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk pont nem annyira szeretem a kutya pózt, az az asszony kedvence. Én a lovaglót preferálom, de az meg a feleségemnek nem a szíve csücske...
2022. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg mindketten kevesebbet akartok mozogni, és vagy egyik, vagy másik félnek muszáj ahhoz, hogy legyen.
2022. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm csak így csinálná, ha rajta múlna. Elrontani nagyon nem lehet semmivel.


"hiszen így éri a legerősebb inger a nők G-pontját."

Pont nem így éri (hacsak nem sétapálca nyalókát rejtesz a gatyódban), és egyébként sem egy nagyon tudományos dolog a G-pont kergetése...

2022. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!