Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tudok csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés

Ha valami jelet kapok a lanytol, akkor lecsapok ra, es onnantol mar elvagyok a helyzettel, de nem nagyon kapok jeleket. Az meg ha srackent beprobalkozol jelzes nelkul, az szerintem gaz, es a legtobb lany a hata kozepere kivanja ezeket a nyomulos egyeneket.

Par lanyt megkertem, hogy ertekeljenek kep alapjan, es 7-8 pontot adott mindenki, ami szerintem nem olyan rossz. Megis miert nem kapok tobb szimpatia jelzest szerintetek? Vagy a 7-8 csak szerintem olyan jo, es ezzel senki nem fog partikepesnek tartani?


Tarskeresokon ugyanez a helyzet, alig huznak jobbra, ha neha van is egy-ket match visszairni mar nem fognak... :(



2022. jún. 24. 11:15
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
63%
Mert szépnek tartanak de érdekesnek nem.
2022. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Hogy erted ezt az "erdekesnek nem"-et? Ahhoz, hogy szemezzenek egy sraccal, mar erdekesnek is kell ot tartani? :D Ez nem utana derul csak ki?


Azt nem mondanam, hogy szepnek tartanak, a 7-8 nem rossz, de azert nem egy 9-10! De hat ez van.

2022. jún. 24. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

#1


Ezt az ökörséget baszdki.

Ha szépnek tartanák, kapná a jeleket.

Honnan tudod valakiről mennyire érdekes, ha még nem is beszéltél vele?

2022. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanács barátom: kezd sima kommunikációval ne megdugni akard mindenáron az adott lányt. Ha a kommunikáció gördülékenyen, flottul megy akkor kapsz majd az esetek egy részében is "jeleket". A szorongásaid pozitív kondicionálással lehet majd oldani, amihez sok-sok próbálkozásra lesz szükség.
2022. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 StevenUp ***** válasza:
63%

ma 11:45


Nyilván ökörség. Ahogy az is mikor a könyvesboltban meglátsz egy könyvet a sokból, érdeklődve belelapozol aztán megrázod a fejed és visszarakod a polcra. Jah ez nem történhet meg sosem

2022. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megtörténhet, csak itt nem erről van szó.

Az "érdeklődve belelapozás" az lenne, hogy jobbra húzzák tinderen, megnézik a csajok, randizni mennek vele stb. tehát megvan az esélye.

A kérdezőt viszont leírása szerint leszarják a nők.

2022. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 StevenUp ***** válasza:

ma 12:22

Valszeg azért mert látszik rajta hogy nem túl sok jóval kecsegtet ha kinyitja a száját 😀

2022. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#StevenUp: Még jó, hogy egy könyves példát hoztál fel, neked megvan az a szép angol mondás, hogy: "Never judge a book by its cover!"? Ha az utcán látsz valakit, akkor még nem "lapoztál bele", az csak a borító...


Azért próbálod ezt mindenkire ráhúzni, mert pár női ismerősöd ezt mondta rólad, és nem tudtad magad még túltenni ezen?

2022. jún. 27. 00:41
 9/11 StevenUp ***** válasza:
Nem hinném. Kettőnk közül neked van problémád azzal hogy nem tudsz csajokkal bánni. :) én köszönöm, de jól érzem magam a társaságukban jól tudok kapcsolatot építeni, nem szorulok mások tanácsára :) de ha az volt a célod hogy a kérdéseddel bemard az egyetlen embert aki komolyan figyelmet szentelt a kinodra akkor további sok sikert :)
2022. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#StevenUp: Az szerinted segitseg, hogy erre a kerdesre azt valaszolod, hogy "Az lehet a problemad, hogy leri rolad, hogy eszmeletlen hulye vagy."??? Nagyon empatikus mindenesetre egy szamodra ismeretlen embert igy elsore megitelni... Es ha masnak valaszoltad volna, akkor is vitatkoznek ezzel, ahogy a korabban mar kifejtettem, csak ugy latszik ez neked nem megy at.
2022. jún. 27. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!