Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet abból bajom ha egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bajom ha egész hétvégére rajtam marad a farokketrec?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak pár órára volt fent. Barátnőm viszont most azt mondta hogy egész hétvégén nem veszi le rólam.

2022. jún. 24. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szerintem leszárad tőle a kugid
2022. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki hónapokig hordja. De nem ritka aki éveken át (nyilván néha tisztálkodáshoz, esetleg élvezéshez ha kap akkor leveszik rövid időre), mégsincs egészségkárosodása. Leveszitek utána újra életre kell ha akarjátok, vagyis ha a barátnőd akarja használni. Annyi, hogy kell idő mire hozzászoksz, egy jó ideig "szenvedni" fogsz tőle (nem csak rossz értelemben).
2022. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz, de tisztálkodni kicsit bonyolult műveletté válik 😃 meg rá fogsz éjszaka a spontán merevedésnél döbbenni hogy nem olyan jó ötlet éjszaka abban aludni.
2022. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, de hosszúnak fog tűnni.
2022. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi. De ha leveszed engedély nélkül, az úrnőd ki fog dobni.
2022. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végülis nem lett semmi bajom tőle. Kibírni mondjuk elég nehéz volt. Ma lekerült rólam, két napig folyamatosan húzta a barátnőm az agyamat.. olyat élveztem mint még soha.
2022. jún. 26. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye hogy megérte és jó volt?
2022. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!