Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáj a nőknek, ha tövig betoljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a nőknek, ha tövig betolják a puncijukba?

Figyelt kérdés

Nők, nektek fájdalmas vagy élvezetes, ha teljesen tövig betolják a péniszt a puncitokba?

Gondolom egyén függő, illetve genetika.

De ha esetleg egyenletes, lassú tempóval eleinte csak ki-be, aztán teljesen betolják párszor.

Voltam már több nővel, és volt mikor tövig betoltam, olyankor megváltozott a nő egy kicsit, nyögött, kicsit hangosabb lett, arckifejezése is változott, nem tudtam, hogy fájt volna neki vagy esetleg jobban élvezte volna, aztán el is felejtettem megkérdezni, ő meg nem panaszkodott.

A másik, mikor egyszer így tövig toltam, olyan volt, mintha valamibe beleütköztem volna, valamit lökdöstem, az mi lehetett?

27F, és nincs kitudja mekkora péniszem. :)


2022. jún. 25. 20:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Persze gondolom, akinek szűkebb a puncija, annak már a behatolás is fájhat, azt most ne vegyük figyelembe.
2022. jún. 25. 20:41
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Inkább attól függ milyen hosszú, ha hosszabb akkor fájhat ha a méhszájat eléri
2022. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem régen ez nagyon fájt.


Emiatt IS hagytam abba a nemi életet (na, meg nincs is kivel...)


Jelentkező akadna, csak nem tudunk annyira "összetalálkozni".

2022. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon imádom

Nagyokat szoktam élvezni

20L

2022. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as, ne aggódj, nekem sem volt semmi már egy ideje, pedig én akarnám is meg időt is szakítanék rá. :D
2022. jún. 25. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

27 éves vagy és nem tudod mi lehet, amibe beleütközik a farkad???? Hogy lehetnek ennyire buták az emberek? És ezek szexelnek? Szégyen...

Meg szexelsz, de nem tudod, hogy élvezi-e vagy fáj neki? Meg, hogy szeretik-e tövig? XD

Persze, hogy szeretik. Mégis mit gondolsz, hogy csak mázolgatni kell az első 10 centivel?

Fájdalmasan tapasztalatlan vagy, nagyon ciki, hogy az ilyenek mernek szexelni.

2022. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy csalódnod kellett bennem, az életben még nagyon sokszor fogsz csalódni! ;)

Magamat nem mondanám butának, de te biztos nagyon okos és tapasztalt vagy!

Remélem, hogy túlteszed majd magad ezen.

2022. jún. 25. 21:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az méret függő
2022. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha kitölt, sokkal kielégítőbb számomra, meg kellemesen feszít ami szintén dob az élményen
2022. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, tudod mi fáj a lányoknak? Elmondom, hogy haladjunk: ilyen ostoba kérdéseket olvasni felnőttnek gondolt emberektől. Ezzel a kérdéssel éi a 7-es válaszoddal véglegesen lenulláztad magad.


41F

2022. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!