Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Ti hogy kezdeményeznéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti hogy kezdeményeznétek egy srácnál,akit csak látásból ismertek,de nagyon bejön nektek?

Figyelt kérdés
Igaz,látasból sem annyira,mert személyesen is csak a szomszédomnál láttam 2x,még köszönőviszonyban sem vagyunk,és sajnos hiába hogy 10km re lakunk egymástól,nem egy körökbe futunk..szóval személyesen kezdésnek nehéz lenne,illetve kitudja mikor...de aközösségi oldalon hogy kezdeményezzek? Ráírjak őszintén,hogy szimpatikus és szeretnék ismerkedni vagy valami kamu ürüggyel kezdjem? Elvileg nincs baratnője,vagyis nem tudok róla. Fiúk ti hogy vennétek ha egy nő kezdeményez?
2022. jún. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Srác vagyok de válaszolok ha nem baj. Szerintem akkor kezdeményezz ha nem zavarna nagyon ha visszautasít. Ha tudod előre, hogy nagyon rosszul esne akkor inkább próbáld meg kideríteni valahogy, hogy te bejössz-e neki.
2022. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cseppszi ***** válasza:
100%
Há-át volt már rá példa, hogy ha mást nem is , de az ismerkedést én kezdeményeztem, meg van egy barátném is aki így ismerte meg a nagy Ő-jét , hogy köszönt neki hogy SZA és elkezdtek beszélgetni és házasság lett belőle - szóval van ahol és akinél bejön ha a csajszi kezdeményez.
2022. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne nagy tragédia ha vissza is utasít,úgy vagyok vele próba szerencse. Csak általában az esetek 95%ában nálam kezdeményeznek a pasik,és vagy bejön nekik vagy sem. Ha ezzel a sraccal legalabb összefutnánk valahol vagy pár mondatot beszélnénk személyesen más lenne,ott azért le lehet venni sokmindent..nemis vagyok híve a netes ismerkedésnek,de most más nincs..
2022. jún. 25. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezt útálom, miért csak a fiú kezdeményezhet?

Én pl jobban szeretem, ha a lány kezdeményez, úgy nincs félreértés.

Meg honnan tudja a fiú, hogy lehetne valami, ha a lány nem adja a tudtára.

Szval, simán kezdeményezz.

2022. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Mikor ott van a szomszédban "véletlenül" átesik a labdád! És persze megkéred, hogy dobja/adja vissza! Máris lehet kezdeményezni a beszélgetést!
2022. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!