Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Flörtölős, chatelős oldalokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölős, chatelős oldalokon 25-32 korosztályban mennyire lehet "normális" pasikkal találkozni, lányok mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
31 éves férfiként mondanám azt, hogy visszajelzések a hölgyek részéről az, hogy sok a köcsög...
2022. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi a célod és azok egyeznek-e a célcsoportod céljaival. Én is vagyok ilyen oldalon, még nem találkoztam senkivel, de ettől függetlenül normálisnak tartom magam csak épp így alakult. Beszéltem ott több emberrel, van aki rendes, értelmes, de nagyjából a fele. És ezt férfiként mondom. Női szemmel valószínűleg rosszabb az arány.


Írj ha üzit ha gondolod és beszélhetünk. Kíváncsi vagyok neked mi lenne a cél, elvárások, stb. Szerintem amúgy egy próbát megérhet.

2022. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 de jó a buli
2022. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldalakra gondolsz?
2023. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!