Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jelent komolyabb érzést? Pl, ha megnézel egy puncit, melyik jelentené, hogy jobban felizgatott?

Figyelt kérdés

Ha nincs merevedés, de van előváladék.

Vagy

Van merevedés, de nincs előváladék.


2022. jún. 27. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A kettő mindig együtt jár, max nem olyan jelentős az elovaladek hogy szabad szemmel lásd. Szóval ez így értelmetlen kérdés
2022. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Merevedés után mindig jött előváladék pár perccel később, de néha merevedés nélkül is.


A kérdést úgy értem, hogy a merevedés nélküli előváladék vagy a merevedés jelent jobban izgatottságot

2022. jún. 27. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez egyáltalán nem fokmérője az izgatottságnak
2022. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy a túróba jön merevedés nélkül előváladék?
2022. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam? Meglátok vmit, nem leszek merev, 5 perccel később megnézve előváladék, ennyi.
2022. jún. 27. 00:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Előváladék
2022. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyebben/előbb jön az előváladék, mint a merevedés, de ez nem az izgalmi szint jele, hanem egyszerűen sak egyéni adottság
2022. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Randin sose lett még nedves a gatyó? Ott hagytad meredezni a farmerben? Na látod.
2022. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!