Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tényleg undorodtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg undorodtok egy idegen fiú farkától, még akkor is ha amúgy tetszik?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéretlenül mutogatja, akkor abszolút, amúgy nem
2022. jún. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem undor volt. Hanem nekem kellenek érzelmek a szexhez. Az hogy valaki nagyon vonzó az csak max 50% volt
2022. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem undorodok egy férfi péniszétől sem ha az ápolt és igényes.


Na, persze nyilván nem örülnék neki ha mennék a tescoba és minden velem szembe jövő előkapkodná és mutogatná. De ugyan akkor egy kéretlen pénisz képtől se borultam ki soha, az csak egy kuki.. láttam már eleget az életemben ahhoz, hogy plusz egy kép már ne okozzon nekem alvás zavarokat. 😅

2022. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A részemről nincs benne semmi undorító :)
2022. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy szép faroktól nem undorodom. Miért is kéne??
2022. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem undorról beszélünk egy idegen férfi farkával kapcsolatban

Hanem arról, hogy határtalanul nem érdekel minket egy idegen férfi farka. Sem farokfotó formájában, sem az utcán mutogatva.

Nálunk nem itt kezdődik a vonzalom egy férfi irányába. De úgysem fogjátok fel soha.

2022. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem undorít, csak nem érdekel.
2022. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, ha ápolt és szép akkor megnézem mindig, vagy ha látszólag nagy, az akaratlanul is vonzza a tekintetem😅
2022. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!