Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jött be egy nő az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött be egy nő az első sex alatt/után, az miért volt, milyen volt, mi nem jött be vele, rajta, tőle?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem szüzesség elvesztése elsőre gondolok,hanem azzal a személlyel az első.
2022. jún. 27. 22:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik nagyon kiábrándító mozgás, avagy mozdulatlanság. Szerintem mindkét félnek ki kell vennie a maga részét a mozgásból.

Akinek semmi póz se jó, semmilyen hely se. Létezik ilyen. 1-2alkalom után nem eröltetném.

2022. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Azt nyilván láttam rajta ruhában is, hogy vastagabb, mint az átlag, de amikor hozzáértem a karfiolos combjaihoz, konkrétan lelankadtam. A hasán pedig akkora volt a háj, hogy nem látszott a köldöke.


Egy másik pedig csak feküdt, mint egy fadarab, pedig az jól nézett ki. Na mondjuk nála el is időztem pár alkalomnyit. :)

2022. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

#3

Miert, te mit varsz el egy csajtol milyen legyen vagy mit csinaljon az ágyban?

Privatban is irhatod.

2022. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

nagyon kövér volt


a szex jó volt vele, kedvenc póza a kutya, csak betettem neki este 2x, reggel 1x és annyi volt, nem kellett trükközni, küzdeni, viszont mutatkozni vele nem akartam emberek között, úgyhogy véget ért a románc


31F

2022. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekszik mint egy darab fa, nincs szenvedély, nincs nyitottság.
2022. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Totál gáz volt. Full passzív, szorongó, ha kérdeztem kedvesen nem is válaszolt.


Vártam már hogy vége legyen. De sejthettem volna előre, mert korábban adta már jelét annak, hogy gyerekesen viselkedik 😑


Hülye voltam. Így jártam.

2022. jún. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen volt egy 16 éves lánnyal. Egyszerűen annyira nem érezte hogy kéne mozognia, valahogy nagyon merev volt, és közben némán "tűrte"kb a dolgot. Komolyan mondom úgy éreztem mintha egy gyerekkel dugnék aki hirtelen nem tudja mivan. Szörnyen kiábrándító volt
2022. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb baj, hogy meg sem mozdul, hideg, nem reagál semmire


Előfordul még a túlzott hebrencsség is, amikor a nővel lehetetlen egy hullámhosszra kerülni, pl folyton beszél (nem szexi dolgokat), izgága módon hányja-veti magát meg vált pózt


Illetve van még a meghökkentő alpáriság, itt nem is konkrétan arra gondolok hogy kövér, hanem inkább arra, hogy suttyó módon áll a szex különböző részeihez

2022. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl tolja a mozgást, amikor megakarja játszani hogy ő milyn nagy nő és inkább egy idétlen rángatózás lesz.
2022. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!