Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Több tucat szexpartner és egy bő évtizedes házasság után is érdekes ez a kettősség, ami a farokméreteket illeti.


Egyfelől rengetegen mondják azt, hogy tök alap a 12 centi hossz 3-4 centi vastagsággal.


Másfelől nekem 17/6 van, de soha nem hallottam, hogy bárki dicsérte volna, hogy fú mekkora. Igaz, kicsinek sem mondták soha.



Most találkozom egy lánnyal, akinek "nagyon fontos a mére", és kíváncsi vagyok, hogy vajon mit fog mondani.



2022. jún. 28. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Nem mond semmit, de kicsinek fogja látni
Not great, not terrible
Hú, ez mekkora!
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Az fáj az egódnak hogy nem ájulunk el egyből ahogy meglátjuk a gigászi, menyországok földre lehozóját?
2022. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fáj az egómnak semmi, 15 éve nem is mértem a farkam
2022. jún. 28. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért, mit vársz, hogy elkezd mások farkáról mesélni a nő? :D Elég nevetséges... XD
2022. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, talán rosszul tettem fel a kérdést. Engem nem érdekelt kiskamasz korom óta a farkam mérete. Nem volt vele baj, nem ego sérült vagyok, nem várok csodálatot. Egy 36 éves nő, akivel a hétvégén randizunk, többször és határozottan elmondta, hogy ő a kicsitől lelombozódik, neki nagy kell. Mivel soha senki nem mondta, hogy a farkam nagy lenne, ezért vagyok kíváncsi rá, hogy szerintetek milyen reakció fog jönni a méreteimre.
2022. jún. 28. 07:36
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagy vagy azt te is tudod, akkor valószínűleg tetszeni fog neki, ennyi. Nem nagy kunszt ezt kitalálni.
2022. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

A 12 cm alap??? A 15-16 centinek kellene alapnak lennie! :)

L

2022. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért randizol egyáltalán olyan nővel akinek ez ennyire prioritás? Mármint nőként mondom, hogy ez annyira felületes és röhejes gondolkodás hogy elkepesztő. Hogy valaki komolyan az alapján szelektál, hogy mi van a másik nadrágjában és nem az alapján hogy igazából milyen ember a partnere.

Amúgy én életemben nem mondtam egyik partnerem farkára se semmit, ilyet végképp nem hogy "de szép nagy". (Kispál pls)

2022. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezt miért volt fontos kiírni...?

Honnan a franból tudhatnánk, hogy mit fog mondani?.....🥴🥴

2022. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ti mondtátok valaha valakinek egy ekkora farokkal, hogy "de jó nagy farkad van!"? Csak mert nekem soha nem mondták.


És igazából le is szartam ezt az egész kérdést, mígnem ez a nő, akibe időközben beleszerettem (nem ezzel kezdte), el nem kezdte mondogatni, hogy ez mennyire fontos

2022. jún. 28. 09:31
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, normális nő ilyet szerintem nem mond, mert baromi kellemetlen. :D
2022. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!