Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves férfi vagyok,normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves férfi vagyok,normális ha már nem okoz örömet az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Pár éve rendszeresen vertem ,főleg mikor nem volt senkim néha akkor is mikor volt és rendszeres volt a szexuális életem. Van párom és szex is rendszeres,viszont azt figyeltem meg egy ideje hogy nem érzek kéztetést hogy néha kiverjem magamnak. Volt hogy egyedül voltam otthon este gondoltam kiverem mert régen szerettem, de elment tőle a kedvem és nem is csináltam. Más hasonló korú férfi is így van ezzel?

2022. jún. 30. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális...én 49 vagyok már 40 fölött nekem is nagyon lecsökkent a száma.

Bezzeg 16 évesen volt általában napi 3 is...ez van.

2022. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A korral jár
2022. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A baj akkor van, ha már a szex sem érdekel.

Én 50 vagyok ,nem szoktam kiverni, de a szexszel nincs gond.

2022. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
28%
Igen, mivel tiszteled és szereted a párod.
2022. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a normális szexuális életed, akkor miért aggaszt, hogy nem akarod kiverni? Örülj neki, mert ez valószínűleg azt jelenti, hogy rendesen kivagy elégítve
2022. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csináld, amikor vágysz rá, ne akkor, amikor eszedbe jut. Az önkielégítés nem divat és nem verseny. Van, hogy egy hétig sem nyúlok magamhoz, aztán ha elkap a vágy, akkor meg áll, mint a cövek, és minden pillanatát élvezem.


43/F

2022. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljünk! :)


Engem nő létemre nagyon zavar, hogy minél idősebb vagyok, annál nagyobbak lesznek a vágyaim (egy darabig én is elvoltam ilyen örömszerzés nélkül...)


40+N

2022. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális lehet. Nálam is így van.
2022. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is észre vettem, pedig jelenleg párom sincs.

A lényeg, hogy a hajnali merevedés néha napján legyen, addig talán nincs gond a szív és érrendszerrel... 🙂

2022. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. júl. 1. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!