Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már kezdem azt érezni gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kezdem azt érezni gáz ha szűz vagyok, szedjek össze valakit esetleg buliban, vagy mindenkèpp érdemes megvárni az igazit? L

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Buliban az első részeggel lefeküdni nem lesz nagy élmény.


Kb annyi különbség lesz hogy lesz egy kínos éjszakád meg egy átszakadt szűzhártyád

2022. júl. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem fogsz tudni érni az első alkalommal, akármit is csinálsz, akárkivel, akármikor. Maximum baromira szégyellni fogod magad miatta, ha olyanra sikerül.
2022. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne tégy butaságot!
2022. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A szüzesség elvesztése szerintem nem gáz, vagy ciki kérdése. Ha feszélyez hogy még az vagy annak nem kellene egyenértékűvé válnia azzal, hogy szabadulni kel tőle... A szüzesség elvesztése amúgy is túl van misztifikálva. Ugyan az a nő maradsz utána aki ebben a pillanatban is vagy. Csak annyi változik, hogy pl már szexeltél. Nincs érdemi különbség. Amúgy az életkorod szerintem beleírhattad volna kiírt kérdésedbe. Szerintem találd meg azt a valakit akivel szexelni akarsz, ha a szerelem, szeretet nem is jött össze feltétlen... Válassz figyelmes és igényes partnert, aztán hajrá. Persze annál ügyesebb vagy, hogy ezen fontos dolgokból minél jobb kombót sikerül összeraknod. :)


29/F

2022. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2022. júl. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#6

Én? 20 vagyok

2022. júl. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

20 éves vagyok, 19 voltam mikor elvesztettem a párommal. Körülöttem mindenki már szexelt és volt aki szóvá tette, hogy gáz, hogy az vagyok.

És?! Nekem szóvá lett téve, mégis leszartam.

Ők mit értek? Az egyik barátnőm részegen feküdt le valakivel, a másik egy alkalmi kapcsolatba vesztette el. Semelyiknek nem volt különleges, de még csak nem is élvezték.

Oké, későn vesztettem el, de én élveztem és örülök, hogy vártam. Szerintem várd meg ameddig rendesen el tudod veszíteni. Marhára fogod bánni, ha egy buliba valakivel lesz az első...

2022. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy?
2022. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jobb mint ha mindenki babája lennél...de te tudod
2022. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Várd ki, hogy legyen akivel szívesen megteszed, mert különben csak egy tré élményed lesz és tönkreteszi a későbbi hozzáállásod.
2022. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!